Ott-Lite Sluneční brýle AM styl 1 ks

Ott-Lite Sluneční brýle AM styl 1 ks

Plnospektrální sluneční brýle jsou vyrobeny speciální technologií, která vaše oči ochrání před škodlivými složkami slunečního záření a přitom nemění spektrální složení přicházejícího světla.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Plnospektrální Ott-Lite sluneční brýle jsou vyráběny speciální technologií, která vaše oči ochrání před škodlivými složkami slunečního záření a příliš jasným slunečním světlem a přitom nemění spektrální složení přicházejícího světla. Díky tomu můžete vidět přes sluneční brýle barvy okolního světa přesně takové, jaké jsou, ale zároveň využívat léčivých účinků slunečního záření.

Léto bez slunečních brýlí si většina z nás umí jen těžko představit. Existuje ale celá řada lidí, kteří mají s jejich nošením problémy. Vadí jim, že brýle způsobují změnu vnímání barev či mají pocit prostorového zkreslení, a proto v nich nemohou vykonávat práce náročné na přesnost, řídit auto či hrát míčové hry.

Nepříjemný pocit však zdaleka není vše, co by nám na slunečních brýlích mohlo vadit. Řada studií totiž potvrdila, že světlo, které přijímáme očima, ovlivňuje většinu biochemických pochodů v našem těle. Světlo s odlišným spektrem, než mají sluneční paprsky, tak může iniciovat vznik podráždění, únavy, sníženou výkonnost nebo poruchu vstřebávání vápníku. A právě zbarvená skla slunečních brýlí, která mění barevné složení přicházejícího světla, mohou při dlouhodobém nošení naše zdraví výrazně ovlivňovat.

Ott-Lite sluneční brýle ochrání váš zrak, a zároveň se nemusíte obávat výše uvedených negativ spojených s nošením běžných slunečních brýlí. Díky jednoduchému designu a univerzální černé barvě jimi můžete bez obav doplnit jakýkoli outfit a využívat je tak za všech okolností.

Ostatní kategorie: Zrak

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: