Nobilis Tilia Směs éterických olejů 2015 10 ml

Nobilis Tilia Směs éterických olejů 2015 10 ml

Směs éterických olejů 2015 svou vůní posiluje tělo i mysl a pomáhá nám vyrovnat se s nově přicházejícími událostmi. Lehká vůně posiluje, osvěžuje a navozuje pocity radosti.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Směs éterických olejů 2015 Nobilis Tilia svou vůní posiluje tělo i mysl a pomáhá nám vyrovnat se s nově přicházejícími událostmi. Lehká vůně posiluje, osvěžuje a navozuje pocity radosti a spokojenosti. Směs vůní pomáhá zvýšit naši rozhodnost a vnitřní energii, podněcuje chuť po poznávání nových neznámých věcí.

Jemná příjemně kořeněná vůně kardamomu společně s citrusovými plody má skvělé osvěžující a povzbuzující účinky, osvěžuje tělo i mysl a dodává novou energii. Svěží vůně je doplněna o kořeněné tóny vavřínu zjemněné heřmánkem a exotickou mírně nasládlou ylang ylang. Směs éterických olejů vás příjemně naladí a dodá energii i chuť do poznávání nových věcí a přijímání výzev.

Postavte se výzvám

Směs éterických olejů Nobilis Tilia pro rok 2015 přináší odhodlání a odvahu. Tato delikátní kompozice vonných esencí působí na všechny vaše smysly a krásně provoní váš domov či kancelář. Směs je sestavená maximálně vyváženě, aby posilovala vaše pozitivní stránky a zároveň pomáhala odplavit obavy z budoucnosti, trému či nervozitu.

Odvaha a rozhodnost

Tato směs vonných esencí celkově posiluje pozitivní pohled na život a pomůže vám postavit se všem každodenním strastem a starostem. Kořeněná vůně kardamomu omámí vaše smysly a má silné povzbuzující účinky na tělo i mysl. Esenciální olej z pomela pak dodává směsi nejen svěží vůni, ale má významný energizující potenciál a dodá vám potřebné síly.

Povzbuzení a energie

Svěžest pomela je pak doplněna bylinným vavřínem a sladkými tóny exotického ylang ylang. Éterický olej z bazalky podporuje dobrou náladu a dodává pozitivní náhled. Heřmánek pak celou směs zjemňuje a má silné zklidňující účinky na rozbouřenou mysl. Směs éterických olejů posiluje vnitřní energii a pomáhá hledět pozitivně do budoucnosti a snadno čelit všem výzvám.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Kapku éterického oleje můžeme aplikovat také na vnitřní stranu zápěstí místo parfému. Můžete ho také přidat do oblíbeného krému či tělového oleje. Dodáte mu tak osobitou vůni a podpoříte jeho účinky.

Výrobce: Nobilis Tilia, s.r.o, Vlčí Hora 147, 407 46 Krásná Lípa Česká republika, www.nobilis-tilia-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?