Nástroje Zdraví Multigreen 80 g

Nástroje Zdraví Multigreen 80 g

Nástroje Zdraví Multigreen 80 g

Certifikáty: BIO
Certifikát BIO
Balení:
Zboží je trvale vyřazeno.

Směs Multigreen obsahuje vyváženou kombinaci mladého ječmene, spiruliny a dalších, jejichž účinky se navzájem doplňují.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu12
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Sypká směs Multigreen Nástroje Zdraví obsahuje vyváženou kombinaci prášku z mladých lístků ječmene, vojtěšky, řas a hnědé rýže, je obohacená o laktobacily. Dodává organismu potřebné živiny, podporuje jeho odolnost vůči zátěžovým situacím i onemocněním. Pravidelná konzumace rostlinných kapslí posiluje imunitu, pomáhá lépe se vyrovnat se zátěžovými situacemi a zároveň podporuje zdravé trávení.

Směs z mladého ječmene, vojtěšky, mořských i sladkovodních řas a sinic a hnědé rýže dodává organismu vysoký podíl rostlinné vlákniny. Kromě toho obsahuje množství vitaminů, obzvlášť vitaminů řady B, minerálních látek, enzymů a esenciálních mastných kyselin. Chlorella i spirulina podporují činnost imunitního systému, činí jej odolnějším vůči nadměrné psychické i fyzické zátěži i nemocem. Zároveň  působí jako antioxidanty a mají příznivý vliv i na metabolismus.

Vysoký obsah rostlinných bílkovin a vlákniny napomáhá správné činnosti zažívacího traktu i pravidelnému vyprazdňování, navozuje pocit plného žaludku a šetrně detoxikuje. Vojtěška navíc napomáhá metabolizmu sacharidů a přispívá i ke správné hladině cholesterolu či zdraví vlasů a nehtů. Multigreen je vhodný také při redukci tělesné hmotnosti. Rostlinná směs je vhodným potravinovým doplňkem při náročném životním stylu, podporuje zdraví zažívacího traktu a přirozenou  obranyschopnost celého organismu.

Dávkování: 1-2 čajové lžičky rozmíchejte ve vodě či ovocném džusu. Nekonzumujte s horkými nápoji, snižují účinnost aktivních enzymů.

Upozornění: Jedná se o potravinový doplněk, který není náhradou pestré stravy. Nejlepších výsledků dosáhnete, pokud budete potravinový doplněk kombinovat se zdravou životosprávou a vyváženým jídelníčkem.

V programu Nástroje Zdraví společnost Blue step spol. s r.o. nabízí novou komplexní péči o člověka. Jejím záměrem je přinášet produkty, které nejvíc odpovídají lidské přirozenosti, produkty, které nezanechávají žádné negativní stopy jak na zdraví lidí, tak na životním prostředí.

Výrobce: Blue step spol. s r.o., Business Park Košíře, Jinonická 80 , 158 00, Praha 5, Česká republika

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.
Z blogu12

20 nejčastějších produktových otázek na prodejnách - 2. část

Co dát veganům pod stromeček?

Hubnutí po svátcích: trvale a bezbolestně

Jak připravit to nejlepší smoothie

Jarní únava

Jídlem proti chudokrevnosti

Proč jsou superpotraviny super

Přírodně na štítnou žlázu

Pupínkový detektiv: když dobré je špatné

Řasy, zázračná surovina budoucnosti

Vojtěška neboli Alfalfa: elixír života

Zelený detox po Vánocích

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.