Nástroje Zdraví Multigreen 80 g

Nástroje Zdraví Multigreen 80 g

  • Bez DPH 374 Kč

Sypká směs Multigreen Nástroje Zdraví obsahuje vyváženou kombinaci mladých lístků ječmene, mořských řas a hnědé rýže, dodává organismu potřebné živiny, podporuje jeho odolnost vůči stresu i onemocněním. Pravidelná konzumace rostlinných kapslí posiluje imunitu, pomáhá lépe se vyrovnat se zátěžovými situacemi a současně podporuje zdravé zažívání.

Směs z mladého ječmene, vojtěšky, mořských i sladkovodních řas a sinic a hnědé rýže dodává organismu vysoký podíl rostlinné vlákniny. Kromě toho obsahuje množství vitaminů, obzvlášť vitaminů řady B, minerálních látek, enzymů a esenciálních mastných kyselin. Tyto látky podporují činnost imunitního systému, činí jej odolnějším vůči stresu, nadměrné psychické i fyzické zátěži i nemocem.

Vysoký obsah rostlinných bílkovin a vlákniny napomáhá správné činnosti zažívacího traktu i pravidelnému vyprazdňování, navozuje pocit plného žaludku a pomáhá proti přejídání. Rostlinná směs je vhodným potravinovým doplňkem při náročném životním stylu, podporuje zdraví zažívacího traktu i obranyschopnost celého organismu.

Dávkování: 1-2 čajové lžičky rozmíchejte ve vodě či ovocném džusu. Nekonzumujte s horkými nápoji, snižují účinnost aktivních enzymů.

Upozornění: Jedná se o potravinový doplněk, který není náhradou pestré stravy. Nejlepších výsledků dosáhnete, pokud budete potravinový doplněk kombinovat se zdravou životosprávu a vyváženým jídelníčkem.

Pravdivé složení a vlastnosti

Složení: Prášek ze sušeného mladého ječmene, Prášek z hnědé rýže, Prášek z alfalfa, Jablečná vláknina, Chlorella prášek, Spirulina, Laktobacilové kultury, Prášek z mořských řas

Příznivé účinky: detoxikace, ekzémy a kožní onemocnění, problematická pleť a akné, redukce váhy, únava, žaludeční problémy, zdravé vlasy a nehty

Výrobce: Blue step spol. s r.o., Business Park Košíře, Jinonická 80, 158 00 Praha 5 Česká republika, www.nastrojezdravi.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?