Prohlédněte si vaše seznamy přání

Naturalis Smoothie Matcha, bio 180 g

Naturalis Smoothie Matcha, bio 180 g

Kombinace konopných a chia semínek doplněná o rýžový protein, lucumu a matcha tea je slazena kokosovým cukrem a představuje rychlou snídani či svačinku, kterou si připravíte během minutky.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Smoothie Matcha od Naturalis je díky svému promyšlenému složení zdrojem bílkovin, sacharidů i zdravých tuků a najdete v něm řadu prospěšných vitaminů. Báječně chutná jako rychlá snídaně i svačina na cesty. Smoothie Matcha je bezvadným doplňkem při podpoře kontroly tělesné hmotnosti a je vhodný i pro vegany, sportovce, těhotné ženy a kojící maminky.

Smoothie Matcha obsahuje konopná a chia semínka, lucuma prášek či rýžový protein, je oslazený kokosovým cukrem, a navíc je ještě doplněn o jemně mletý zelený čaj. Smoothie tak vašemu tělu dodá množství vitaminů, ale i omega-3 mastných kyselin nebo bílkovin a současně má nízký glykemický index. Smoothie Matcha je vynikající nejen jako rychlá snídaně v případě, že po ránu nemáte moc času, ale představuje také vyváženou svačinku, kterou si můžete dopřát kdykoliv během dne.

Příprava: Do šejkru nasypte 1 vrchovatou polévkovou lžíci prášku, zalijte 200 ml libovolného mléka a pořádně protřepejte. Před konzumací doporučujeme nechat pár minut odležet, aby se chutě krásně rozvinuly.

Výrobce: Gloobe corp. s.r.o. , Zelená 487 , 252 62, Horoměřice, Česká republika

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?