Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Taoasis Smrk, Bio 5 ml

Taoasis Smrk, Bio 5 ml

Příjemná dřevitá až balzamická vůně smrkového jehličí působí příznivě na dýchací cesty při rýmě, chřipce nebo nachlazení. Dodá vám novou energii, podpoří koncentraci a uvolní revmatické bolesti.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Esenciální olej Smrk od Taoasis je čistě přírodním prostředkem, který výborně čistí vzduch a má pozitivní účinky na fyzické tělo i psychiku. Příjemně vás osvěží a dodá vám novou energii. Smrk je známý svými antiseptickými účinky. Pomáhá uvolňovat dýchací cesty při rýmě, nachlazení nebo chřipce. Je vhodný i pro malé děti.

Éterický olej s příjemně dřevitou až balzamickou vůní je jedním z nejlepších prostředků při dýchacích potížích. Krásně je pročišťuje, zlepšuje jejich průchodnost a pomáhá rozpouštět a vylučovat hleny. Díky svým antiseptickým účinkům zároveň působí proti infekcím. Kromě toho je smrkový éterický olej výborný pro obnovení energie při chronické únavě a vyčerpání. Podporuje koncentraci a uvolňuje bolesti a to i ty při revmatismu apod. Vůně smrku působí také pozitivně na psychiku. Pomůže vám se uvolnit a opět najít harmonii.

Německá značka Taoasis kombinuje do svých výrobků kvalitní esenciální oleje. Její filozofie stojí na třech pilířích: 100% přírodní ingredience, suroviny z obnovitelných zdrojů a profesionálové z oboru aromaterapie. U produktů Taoasis můžete nalézt hned několik certifikátů: Demeter, BIO NACH EG-ÖKOVERORDNUNG, Natrue, BDIH či Cosmos Organic.

Použití: Pár kapek éterického oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru. Počet kapek volte podle velikosti místnosti, v menších prostorách postačí bohatě dvě kapky, ve větších použijte maximálně 5 kapek. Berte v potaz velikost nádržky aromalampy a její vzdálenost od plamene. U menšího objemu nekapejte více než tři kapky. Používejte v rámci zachování účinnosti éterické oleje a jejich směsi tak, abyste je vzájemně střídali. Je vhodný také do difuzéru.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro těhotné a kojící ženy a pro děti do 10 let. Může způsobit podráždění pokožky. Neaplikujte éterický olej na kůži bez zředění v nosném (rostlinném oleji), chraňte lahvičku před dětmi a nevystavujte ji slunečnímu záření, dlouhodobé přítomnosti vzduchu a tepla, protože se tak snižuje životnost éterického oleje.

Ostatní kategorie: Vánoční atmosféra

Aromaterapeutické účinky: astma, nachlazení a viróza, revmatismus a artritida

Výrobce: TAOASIS GmbH, Dahlbrede 3 , 32758, Detmold, Německo

Nenašli jste to pravé? Co tohle?