Santé Soft krém bio granátové jablko, Family 150 ml

Santé Soft krém bio granátové jablko, Family 150 ml

  • Bez DPH 157 Kč

Univerzální pleťový a tělový krém Family intenzivně pečuje o pokožku a zanechává ji vláčnou a hydratovanou. Jemný krém se o kůži stará díky výtažkům z granátového jablka a fíků.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Univerzální pleťový a tělový krém Santé intenzivně pečuje o pokožku celého těla a zanechává ji vláčnou a hydratovanou. Jemný krém se o kůži stará díky výtažkům z granátového jablka a fíků, zatímco hydrataci zajišťuje bambucké máslo společně s rostlinnými oleji.

Lehký krém je vhodný pro všechny typy pleti a lze jej využít v péči o obličej i celé tělo. Spojení bambuckého másla s kokosovým, hroznovým a mandlovým olejem je bohaté na množství antioxidantů a vitaminů, zanechává pokožku vláčnou na dotek a zdravou na pohled. Navíc, tyto rostlinné látky podporují přirozené regenerační schopnosti pokožky a chrání ji tak před známkami předčasného stárnutí.

Výtažky z granátového jablka a fíků jsou plné vitaminů a antioxidantů, dodávají pokožce zdravý sjednocený vzhled a současně ji brání před působením nepříznivých vnějších vlivů a tím pádem ztrátou pružnosti a pevnosti. Lehký víceúčelový krém se postará o všechny typy pokožky. Pleť vyživí, dodá jí potřebnou hydrataci i ochranu před poškozením.

Použití: Malé množství krému aplikujte podle potřeby na pokožku obličeje i celého těla a lehce rozetřete.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?