Lavera SOS fluid po opalovaní, Sun Sensitive 100 ml

Lavera SOS fluid po opalovaní, Sun Sensitive 100 ml

SOS fluid po opalování Lavera poskytne první pomoc pokožce podrážděné pobytem na slunci a dopřeje jí okamžitou úlevu a zklidnění. Fluid lehce chladí, snadno se roztírá a rychle se vstřebává, na pokožce nezanechává mastný film. Aloe vera pokožku výborně hydratuje, zklidňuje, chladí a zmírňuje podráždění pleti.

Kombinace sojového a slunečnicového oleje proniká hluboko do pokožky, kde váže vlhkostzlepšuje elasticitu a obranyschopnost pokožky. Kromě toho pleť báječně regeneruje a slouží k jejímu zklidnění. O hloubkovou výživu pleti a minimalizaci vzniku vrásek se postará bambucké máslo, které je doslova koktejlem antioxidantů, vitaminů a minerálů, ale také prospěšných mastných kyselin a fytosterolů. Stimuluje buněčnou aktivitu pleti, podporuje tvorbu kolagenu a zpomaluje stárnutí pokožky.

Nezbytnost na dovolenou

Známe to asi všichni. Na dovolené si chceme co nejvíce užít slunečních paprsků a vystavujeme se jim víc, než bychom měli. Následkem takového počínání je pak nepříjemně spálená a podrážděná pokožka, která přímo volá o pomoc. Pro takové případy je zde připraven SOS fluid po opalování Lavera, který vrátí pokožku opět do pohody a zachrání vaši dovolenou.

Zklidnění pokožky

SOS fluid po opalování Lavera má silné zklidňující schopnosti a pomáhá zmírnit veškeré příznaky spálení kůže či nadměrného vystavování se slunci. Bio šťáva z aloe vera dokáže ihned zmírnit podráždění pokožky, odstranit zarudnutí a navíc silně hydratuje do hlubokých vrstev kůže. Aloe vera nejen, že uleví při spálení pokožky, ale zároveň i mírně chladí, což je po pobytu na slunci velice příjemné. 

Hydratace a výživa

SOS fluid po opalování je připraven vždy pomoci a může jej používat celá rodina. Je zcela bez parfemace a neobsahuje nadbytečné syntetické ingredience. Sojový a slunečnicový olej dodávají pokožce výživu a pomáhají obnovit ochrannou hydrolipidovou kožní bariéru. Pokožka tak bude opět komfortně vláčná. Vitamin E a bambucké máslo pak stimulují regeneraci pokožky a revitalizují ji.

Použití: Nanášejte kdykoli v případě potřeby na pokožku podrážděnou pobytem na slunci, jemně rozetřete a nechte vstřebat.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?