Lavera SOS fluid po opalovaní, Sun Sensitive 100 ml

Lavera SOS fluid po opalovaní, Sun Sensitive 100 ml

SOS fluid po opalování s Aloe vera poskytne první pomoc pokožce podrážděné pobytem na slunci a dopřeje jí okamžitou úlevu. Lehce chladí, snadno se roztírá a rychle se vstřebává.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

SOS fluid po opalování Lavera poskytne první pomoc pokožce podrážděné pobytem na slunci a dopřeje jí okamžitou úlevu a zklidnění. Fluid lehce chladí, snadno se roztírá a rychle se vstřebává, na pokožce nezanechává mastný film. Aloe vera pokožku výborně hydratuje, zklidňuje, chladí a zmírňuje podráždění pleti.

Kombinace sojového a slunečnicového oleje proniká hluboko do pokožky, kde váže vlhkostzlepšuje elasticitu a obranyschopnost pokožky. Kromě toho pleť báječně regeneruje a slouží k jejímu zklidnění. O hloubkovou výživu pleti a minimalizaci vzniku vrásek se postará bambucké máslo, které je doslova koktejlem antioxidantů, vitaminů a minerálů, ale také prospěšných mastných kyselin a fytosterolů. Stimuluje buněčnou aktivitu pleti, podporuje tvorbu kolagenu a zpomaluje stárnutí pokožky.

Nezbytnost na dovolenou

Známe to asi všichni. Na dovolené si chceme co nejvíce užít slunečních paprsků a vystavujeme se jim víc, než bychom měli. Následkem takového počínání je pak nepříjemně spálená a podrážděná pokožka, která přímo volá o pomoc. Pro takové případy je zde připraven SOS fluid po opalování Lavera, který vrátí pokožku opět do pohody a zachrání vaši dovolenou.

Zklidnění pokožky

SOS fluid po opalování Lavera má silné zklidňující schopnosti a pomáhá zmírnit veškeré příznaky spálení kůže či nadměrného vystavování se slunci. Bio šťáva z aloe vera dokáže ihned zmírnit podráždění pokožky, odstranit zarudnutí a navíc silně hydratuje do hlubokých vrstev kůže. Aloe vera nejen, že uleví při spálení pokožky, ale zároveň i mírně chladí, což je po pobytu na slunci velice příjemné. 

Hydratace a výživa

SOS fluid po opalování je připraven vždy pomoci a může jej používat celá rodina. Je zcela bez parfemace a neobsahuje nadbytečné syntetické ingredience. Sojový a slunečnicový olej dodávají pokožce výživu a pomáhají obnovit ochrannou hydrolipidovou kožní bariéru. Pokožka tak bude opět komfortně vláčná. Vitamin E a bambucké máslo pak stimulují regeneraci pokožky a revitalizují ji.

Použití: Nanášejte kdykoli v případě potřeby na pokožku podrážděnou pobytem na slunci, jemně rozetřete a nechte vstřebat.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?