Les Fleurs de Bach SOS krém s květovými esencemi Dr. Bacha 30 ml

Les Fleurs de Bach SOS krém s květovými esencemi Dr. Bacha 30 ml

  • Bez DPH 293 Kč

SOS krém Les Fleurs de Bach obsahuje účinné květové esence Dr. Bacha, zklidňuje podrážděnou pokožku a pomáhá se vypořádat s vyrážkami, pupínky i drobnými poraněními či popáleninami. Bachovy květové esence mají velice příznivý vliv na psychiku člověka, harmonizují organismus a podporují léčbu. Krém je vhodný jak k ošetření podrážděné či poraněné pokožky, tak i k povzbuzení psychiky při pocitech nejistoty a celkové psychické nepohody.

Vysoký podíl bambuckého másla v krému zajišťuje výživu a regeneraci pokožky. Bambucké máslo také zvyšuje elasticitu pokožky, působí hojivě a protizánětlivě, chrání pokožku před škodlivými vlivy prostředí a je velmi bohaté na vitamin E, který je pro zdraví pleti naprosto nezbytný.

Bachova květová esence z bílé lesní révy pomůže k vyšší produktivitě a pozornosti, snědek okoličnatý utěšuje a pomáhá se vyrovnat s traumatickými zážitky, chmerek roční podporuje soustředěnost a vyrovnanost a devaterník penízkovitý navodí pocit vnitřní síly a odvahy. Netýkavka žlázonosná přináší klid, trpělivost a porozumění a plané jablko napomáhá k vyššímu sebevědomí a přijetí sebe sama. Poslední obsažená Bachova esence ze slívy třešňové podporuje sebedůvěru a navozuje vnitřní smír.

Použití: Malé množství krému aplikujte na postiženou pokožku a lehce rozetřete. Aplikaci opakujte podle potřeby.

Pravdivé složení a vlastnosti

INCI: Aqua, Butyrospermum Parkii Butter Extract1), Helianthus Annuus Seed Oil1), Glycerin, Isopropyl Isostearate, Lauryl Laurate, Glyceryl Stearate, Cetearyl Alcohol, Cera Alba, Tilia Phatophyllos Flower Water, Potassium Palmitoyl Hydrolyzed Wheat Protein, Triticum Vulgare Starch, Squalane, Benzyl Alcohol, Xanthan Gum, Lavandula Hybrida Oil, Dehydroacetic Acid, Benzoic Acid, Sodium Hydroxide, Sorbic Acid, Alcohol, Helianthemum Nummularium (Rock Rose) Flower Extract1), Impatiens Glandulifera (Impatiens) Flower Extract1), Clematis Vitalba (Clematite) Flower Extract1), Prunus Cerasifera (Cherry Plum) Flower Extract1), Ornithogallum Umbellatum (Star of Bethlehem) Flower Extract1), Malus Sylvestris Flower Extract1), Scleranthus Annuus (Scleranthus Anuus) Flower Extract1), Linalool, Limonene

1) Organic agriculture

Možné alergeny: Cetearyl Alcohol, Benzyl Alcohol, Lavandula Hybrida Oil, Sorbic Acid, Alcohol, Linalool, Limonene

Typy pleti: citlivá pleť, normální pleť, suchá pleť

Užití: vnější

Výrobce: Fleurs Essences et Harmonie, 53 rue des Batignolles, 75017 Paříž Francie, www.bachova-terapie.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?