Sanatur Spiru zinek, tablety

Sanatur Spiru zinek, tablety

  • Značka: Sanatur
  • Balení: 250 tablet, 100 g
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Zinek je druhý nejvíce zastoupený stopový prvek v těle, je aktivní součástí inzulinu, podílí se na metabolismu vitaminu A a zajišťuje správné fungování růstových a pohlavních hormonů a hormonů štítné žlázy. Je nezbytný pro procesy buněčného dělení, biosyntézu proteinů, růst, reprodukci a imunitní systém. Doplňuje dietu při cukrovce, celiakii, průjmových onemocněních či poruchách trávení, vhodný př

Zinek je druhý nejvíce zastoupený stopový prvek v těle, je aktivní součástí inzulinu, podílí se na metabolismu vitaminu A a zajišťuje správné fungování růstových a pohlavních hormonů a hormonů štítné žlázy. Je nezbytný pro procesy buněčného dělení, biosyntézu proteinů, růst, reprodukci a imunitní systém.
Doplňuje dietu při cukrovce, celiakii, průjmových onemocněních či poruchách trávení, vhodný při rekonvalescenci po chemoterapii a ozařování a při pravidelném užívání antikoncepce.

certifikáty:
vhodné pro: vnitřní užití
konzistence: tablety
barva: zelená
balení: skleněný obal

dávkování: 1 tabletu spolkněte před jídlem a zapijte větším množstvím vody. Doporučená denní dávka 2 – 5 tablety. Nevhodné pro děti do 3 let. U osob trpících poruchami autoimunity nebo selháváním ledvin doporučujeme užívání přípravku konzultovat s lékařem! Užívání přípravku může ovlivnit účinek antibiotik.
složení: Spirulina platensis mikroalgae (zinek je řasou vstřebáván již během jejího růstu)

země původu značky: Německo
charakteristika značky: Společnost Sanatur jako jediná na českém trhu uvádí doplňky stravy kombinující účinky Spiruliny se širokým spektrem dalších vitamínů a minerálů. Kvalitu zaručuje unikátní know-how a 30 let zkušeností s pěstováním prvotřídních vysoce kvalitních mikroskopických řas. Sanatur spolupracuje již více než 25 let s ISO 9001, certifikovanou bio-farmou na řasy z jižního Taiwanu. Spirulina od Sanaturu je výjimečná tím, že prospěšné minerální látky přirozeně přijímá již při svém růstu a nejsou do ní uměle přidávány až při zpracování, jak je běžné při výrobě většiny ostatních podobných přípravků. Řasy jsou pěstovány a vyráběny podle zásad ekologického zemědělství. Pěstují se v horské pitné vodě a nutriční a aktivní látky jsou kontrolovány v každé růstové fázi. Sklizeň probíhá v době nejvyšší nutriční koncentrace. Řasy jsou pěstovány podle přírodních rytmů. BIO Spirulina je pěstována a certifikována podle přísných standardů BCS a Naturland. Pro zaručení nejvyšší kvality prochází v Německu každá zásilka řas mikrobiologickou kontrolou, inspekcí na toxické látky, těžké kovy a pesticidy. Tablety jsou vyráběny bez přidání jakýkoliv aditiv a kapsle neobsahují žádná plnidla.

kontakt na výrobce:
Sanatur GmbH
Gessellschaft fur Naturprodukte
lm Haselbusch 16
78224 Singen
Deutchland
www.sanatur.de

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Příznivé účinky: detoxikace, posílení imunity, problematická pleť a akné, snížení hladiny cukru, vysoký krevní tlak, žaludeční problémy

Výrobce: Sanatur GmbH, lm Haselbusch 16, 78224 Singen Německo, www.sanatur.de

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?