Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Energy Spirulina a mladý ječmen

Energy Spirulina a mladý ječmen

Spirulina Barley je obsahuje kombinaci sinice spiruliny a sušeného mladého ječmene. V té se nachází množství chlorofylu, vitaminů a minerálů.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Doplněk stravy Spirulina Barley Energy je bioinformační přípravek obsahující kombinaci modrozelené sinice spiruliny a mladého ječmene. Obsahuje celé spektrum enzymů přispívajících k optimálnímu fungování organismu. Je též přírodním zdrojem vitaminů a minerálů ve formě sloučenin, které podprorují jeich optimální využití organismem.

Spirulina obsahuje železo, betakaroten, vápník, vitamin B12, C, E, zinek nebo selen. Je bohatá na chlorofyl podporující normální krvetvorbu. Napomáhá chránit buňky proti projevům oxidačního stresu a příznivě ovlivňuje normální hladinu cukru v krvi. Spirulina je vhodná jako podpora normální činnosti imunitního systému, působí jako tonikum na tělo i psychiku. Podporuje normální energetické spalování.

Mladý ječmen je bohatý na množství snadno vstřebatelných živin, které dokáže naše tělo plně využít. Ječmen, přesněji jeho čerstvé výhonky, jsou plné vitaminů řady B, minerálních látek, betakarotenu, ale také vlákniny a rostlinných bílkovin. 

Použití: 2 tablety 1-3x denně zapijte dostatečným množstvím vody. Po třech týdnech užívání následuje jeden týden pauza. Během užívání přípravku doporučujeme zvýšit příjem tekutin. Nepřekračujte doporučené denní dávkování!

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Není tedy náhradou pestré, vyvážené stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno pro děti do 3 let věku. Není vhodné pro osoby přecitlivělé na chlorofyl. Užívání v těhotenství či po dobu kojení konzultujte se svým lékařem.

Výrobce: ENERGY GROUP, a.s., Trojská 201/39 , 171 00, Praha 7, Česká republika

Nenašli jste to pravé? Co tohle?