Energy Spirulina a mladý ječmen, tablety 200 ks

Energy Spirulina a mladý ječmen, tablety 200 ks

  • Bez DPH 434 Kč

Spirulina Barley je bioinformační přípravek obsahující kombinaci sinice spiruliny a sušeného mladého ječmene. Obsahuje celé spektrum enzymů nezbytných pro správné fungování organismu.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Doplněk stravy Spirulina Barley Energy je bioinformační přípravek obsahující kombinaci modrozelené sinice spiruliny a mladého ječmene. Obsahuje celé spektrum enzymů nezbytných pro správné fungování organismu. Je též přírodním zdrojem vitaminů a minerálů ve formě, která je pro organismus snadno využitelná.

Spirulina obsahuje železo, betakaroten, vápník, vitamin B12 a antioxidanty: vitamin A, C, E, zinek, selen. Je vhodná k podpoře krvetvorby, při fyzické a psychické únavě nebo při stresu. Zlepšuje střevní mikroflóru, podporuje detoxikaci ledvin a jater a příznivě ovlivňuje zvýšenou hladinu cholesterolu i cukru v krvi. Spirulina je vhodná jako ochrana před a při vzniku osteoporózy. Příznivě působí na imunitní systém a přispívá k celkové regeneraci organismu. Pomáhá kontrolovat tělesnou váhu.

Mladý ječmen je bohatý na množství snadno vstřebatelných živin, které dokáže naše tělo plně využít. Ty posilují imunitu, chrání organismus před nepříznivými vlivy stresu i civilizačních chorob a zároveň působí skvěle protizánětlivě. Ječmen je plný vitaminů řady B, minerálních látek, betakarotenu, ale také vlákniny a rostlinných bílkovin. Působí proto pozitivně na obranyschopnost organismu, posiluje imunitu a činí tělo odolnější vůči nepříznivým vnějším vlivům i účinkům stresu. Obsažená vláknina a bílkoviny navozují pocit plného žaludku a předcházejí tak přejídání i chuti na sladké. Mladý ječmen má navíc skvělé detoxikační účinky, napomáhá vyplavování škodlivých látek z těla a je díky tomu skvělým pomocníkem nejenom při jarní očistě.

Použití: 2 tablety 1-3x denně zapijte dostatečným množstvím vody. Po třech týdnech užívání následuje jeden týden pauza. Během užívání přípravku doporučujeme zvýšit příjem tekutin. Nepřekračujte doporučené denní dávkování!

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Není tedy náhradou pestré, vyvážené stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno pro děti do 3 let věku. Není vhodné pro osoby přecitlivělé na chlorofyl. Užívání v těhotenství či po dobu kojení konzultujte se svým lékařem.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?