Sanatur Spirulina bio, tablety

Sanatur Spirulina bio, tablety

  • Bez DPH 955 Kč

Sinice spirulina je velmi bohatá na obsah železa a vitaminy B 12 a A. Má blahodárné účinky při nadměrné pracovní zátěži, únavě a stresu. Navozuje pocit plného žaludku a snižuje chuť k jídlu.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Sinice Spirulina platensis Sanatur v tabletách je 100% přírodní produkt s přirozeným obsahem železa, vitaminu B12 a vitaminu A. Spirulina platensis je odpradávna ceněna pro své blahodárné účinky na lidský organismus a je výborným prostředkem pro zvýšení vitality. Je prospěšná zejména pro osoby vystavené nadměrné pracovní zátěži, únavě i stresu a je vhodným doplňkem k redukčním dietám i pročišťovacím kúrám.

Spirulina je zdrojem přirozených, lehce zpracovatelných bílkovin a přírodním zdrojem zeleného rostlinného barviva, chlorofylu. Kromě toho obsahuje velké množství železa, vápník, hořčík, zinek a také vitaminy skupiny B a množství antioxidantů. Antioxidanty chrání organismus proti působení volných radikálů a pomáhají tak bojovat proti předčasnému stárnutí lidského těla. Díky obsahu fenylalaninu sinice navíc pomáhá snižovat chuť k jídlu a je proto ideálním podpůrným doplňkem při redukčních dietách.

Dávkování: 3 tablety 3× denně, podávat před jídlem a zapít větším množstvím vody. V případě potřeby je možné zvýšit dávkování až na 5 tablet 3× denně.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?