Nástroje Zdraví Spirulina plus Mladý ječmen, tablety

Nástroje Zdraví Spirulina plus Mladý ječmen, tablety

  • Bez DPH 209 Kč

Spirulina plus mladý ječmen stimuluje činnost celého organismu, posiluje odolnost vůči onemocnění i stresu. Působí protizánětlivě, léčí problémy uvnitř i vně těla a pomáhá hojit kožní problémy.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Spirulina plus mladý ječmen Nástroje Zdraví stimuluje činnost celého organismu, posiluje jeho odolnost vůči onemocnění i stresu a náročným životním situacím. Kombinace látek dodává tělu množství vitaminů, minerálních látek i enzymů, působí protizánětlivě, podporuje zdraví organismu i pokožky.

Kombinace spiruliny a mladého ječmene obsahuje vysoký podíl vitaminů, antioxidantů a minerálů, které podporují zdraví celého organismu, posilují jeho imunitu i odolnost vůči stresu a zátěžovým situacím. Spirulina a mladý ječmen působí přirozeně protizánětlivě, léčí problémy uvnitř i vně těla, pomáhá hojit akné i jiné kožní problémy.

Vysoký podíl rostlinné vlákniny navozuje pocit plného žaludku, pomáhá proti nutkání přejídat se, a dělá tak z kapslí vhodného pomocníka při redukčních dietách. Obsažené antioxidanty chrání tělo před nepříznivými vlivy stresu i známkami předčasného stárnutí. Spojení rostlinných látek podporuje zdraví celého organismu a posiluje jej.

Dávkování: Užívejte 4 tablety 1-3x denně a zapijte dostatečným množství vody.

Upozornění: Potravinový doplněk není vhodný pro děti a těhotné a kojící ženy.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?