Henep Sprchová pěna konopí a rakytník Babynol 150 ml

Henep Sprchová pěna konopí a rakytník Babynol 150 ml

  • Značka: Henep
  • Balení: 150 ml
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Babynol je konopná extra jemná sprchová pěna pro každodenní hygienu dětské citlivé pokožky, která špatně toleruje mýdlo nebo běžné mycí produkty. Jemné mycí látky, BIO konopný olej, dýňový olej a rakytníkový olej, tvoří vyvážený komplex, který při mytí citlivou pokožku nevysušuje, ale osvěžuje a zvláčňuje. Pěnu je možno použít pro mytí vlasů a odličování. Pěnu lze používat dlouhodobě.certifikáty

Babynol je konopná extra jemná sprchová pěna pro každodenní hygienu dětské citlivé pokožky, která špatně toleruje mýdlo nebo běžné mycí produkty. Jemné mycí látky, BIO konopný olej, dýňový olej a rakytníkový olej, tvoří vyvážený komplex, který při mytí citlivou pokožku nevysušuje, ale osvěžuje a zvláčňuje. Pěnu je možno použít pro mytí vlasů a odličování. Pěnu lze používat dlouhodobě.

certifikáty: CPK
vhodné pro: děti i dospělé
konzistence: tekutá
barva: oranžová
balení: plastový obal s dávkovačem

použití: Aplikujte přiměřené množství na pokožku, rozetřete a poté opláchněte teplou vodou.
složení: Aqua, Cannabis Sativa Seed Oil, Sodium Lauroyl Sarco-sinate, Sodium Cocoamphoacetate, Glycerin, Lauryl Glucoside, Disodium Cocoyl Glutamate, Sodium Lauryl Glucose Carboxylate, Cucurbita Pepo Seed Oil, Biosacharide Gum-1, Hippophae Rhamnoides Fruit Extract, Benzyl Alcohol, Salicylic Acid,Glycerin,Sorbic Acid, Citrus Clementina Peel Oil

země původu značky: Česká republika
charakteristika značky: Společnost HENEP vznikla v roce 2010. Hlavním iniciátorem vzniku byl Petr Jílovec mladší, syn jednoho ze zakladatelů jiné úspěšné značky konopné kosmetiky. Ptáte se proč právě konopí? Konopí představuje mnohostranně využitelný obnovitelný zdroj, který má obrovský, zatím nedoceněný potenciál pro lidstvo. Ve starém Egyptě používali konopná vlákna při stavbě pyramid. V Evropě se konopí využívalo cca od 7 tisíciletí př.n.l. Konopné pozůstatky jako např. tkaniny, provazy či semínka nalézáme u Vikingů, Keltů, Thráků apod. Listy a květy konopí byly pokládány za účinný lék. Poprvé se konopí objevilo v lékopise již ve 3. tisícíletí př.n.l. v Číne, kde bylo považováno za elixír nesmrtelnosti. Do českého lékopisu bylo konopí zapsáno v roce 2010 jako konopný olej, za studena lisovaný, pod názvem Cannabis Sativae Oleum. Právě konopný olej, za studena lisovaný v BIO kvalitě, je základem výrobků Henep. Šetrné kombinování s extrakty bylin, oleji, esenciálními oleji a dalšími ingrediencemi zaručuje tu nejlepší péči o citlivou pokožku. Produkty neobsahují parafín, silikon, vazelínu ani jiné ropné produkty, emulgátory, barviva či parfémy. Pod značkou Henep se tedy skrývá funkční BIO kosmetika s konopí, pro použití při různých kožních problémech, včetně velmi citlivé pleti. Produkty tedy nejsou nové jen dle data vzniku, ale zejména inovativními a moderními BIO recepturami s vysokým obsahem účinných látek.

kontakt na výrobce:
HENEP s.r.o.
Jeníkov 89
471 24 Jeníkov

webové strány značky:
www.henep-produkty.cz

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Výrobce: HENEP s.r.o., Jeníkov 89, 471 24 Jeníkov Česká republika, www.henep-produkty.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: