Pien Sprchové mýdlo, Dairy Spa 250 ml

Pien Sprchové mýdlo, Dairy Spa 250 ml

  • Značka: Pien
  • Balení: 250 ml
  • Ostatní kategorie: Sprchové gely
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Toto delikátní pěnivé sprchové mýdlo intenzivně odstraňuje odumřelé buňky a bakterie z Vaší pokožky. Chrání Vaši pokožku před dehydratací, pokožka poté vypadá přirozeně měkce a neodolatelně jemně díky navrácení její přirozené vůně a pH rovnováhy. Nezpůsobuje podráždění pokožky ani pocit sucha.certifikáty: vhodné pro: suchou pokožku, citlivou pokožkukonzistence: lehká krémovábarva: bílábalení: plas

Toto delikátní pěnivé sprchové mýdlo intenzivně odstraňuje odumřelé buňky a bakterie z Vaší pokožky. Chrání Vaši pokožku před dehydratací, pokožka poté vypadá přirozeně měkce a neodolatelně jemně díky navrácení její přirozené vůně a pH rovnováhy. Nezpůsobuje podráždění pokožky ani pocit sucha.

certifikáty:
vhodné pro: suchou pokožku, citlivou pokožku
konzistence: lehká krémová
barva: bílá
balení: plastový obal, papírový přebal

použití: Vymáčkněte dávkovačem na Vaši dlaň nebo mycí houbu, masírujte Vaši pokožku celého těla, omyjte tekoucí vodou.
složení: Quark whey concentrate, Aqua, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Laureth-5 Carboxylate, PEG-200 Hydrogenated Glyceryl Palmate, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Polyquaternium-7, Aloe Barbadensis Extract, Sodium Chloride, Glycerin, Panthenol, Citric Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate

země původu značky: Lotyšsko
charakteristika značky: Pien - mléčná péče je první řada výrobků tělové péče na světě založená na koncentrované čisté mléčné syrovátce z Lotyšských kravínů. Inspirací této řady se stala dávná historie. Již královna Kleopatra využívala mléko pro své zkrášlovací procedury a povědomí o delikátní změkčující čistící péči mlékem se uchovalo dodnes. Mléčná syrovátka má přibližně dvě stovky účinných látek pro naše tělo, především mléčné bílkoviny. Proto byl její pětinásobný koncentrát zvolen náhradou za vodu, kterou téměř veškerá kosmetika obsahuje. Syrovátka má stejnou hodnotu pH jako kůže, stabilizuje rovnováhu pokožky a Vy tak už nikdy nezažijete pocit suché pokožky. Syrovátka je získávána z lotyšských mléčných farem, a tím jsou podporováni místní producenti. Esence a konzervační látky použité při výrobě jsou přírodní nebo ekologicky vyrobené.

kontakt na výrobce:
SIA Cita Lieta
Braslas iela 27
Riga, LV-1084
Latvia

webové strány značky:
www.pien.cz

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Výrobce: SIA Cita Lieta, Braslas iela 27, LV-1084 Riga Litva, www.pien.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?