Logona Sprchový gel a šampon, PUR 250 ml

Logona Sprchový gel a šampon, PUR 250 ml

  • Bez DPH 222 Kč

Účinný, avšak velice šetrný přírodní sprchový gel a šampon v jednom jemně myje pokožku těla i vlasy, a díky obsahu hydratačního glycerinu je vhodný i na přesušenou či citlivou kůži.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Logona Sprchový gel a šampon PUR je skvělým produktem s všestranným využitím, který je vhodný jak na tělo, tak na vlasy. Můžete jej použít místo klasického šamponu či pro umytí pokožky celého těla. Díky tomu se báječně hodí na cestování a ušetří místo ve vašem zavazadle. Šetrně, avšak důkladně smyje nečistoty z vlasů a pokožky, aniž by je jakkoliv vysušoval či podráždil.

Řada produktů PUR je vhodná jak na normální, tak citlivou pokožku. Její složení je velice jednoduché a minimalizuje tak vznik projevů z přecitlivělosti, jako je zarudnutí, vznik suchých míst či nepříjemné svědění. Při kontaktu s vodou vytváří tento sprchový gel a šampon v jednom jemnou pěnu, která očistí kůži těla, ale nenarušuje její přirozenou ochrannou bariéru. Můžete jej používat i při homeopatické léčbě.

Díky obsahu hydratačního glycerinu zároveň poskytuje pokožce hydratační benefity, avšak nezatěžuje ji a nevytváří na ní neprostupný film. Sprchový gel a šampon Logona neobsahuje syntetická barviva a konzervanty a je zcela bez parfemace, proto je určen pro ženy i muže. Díky šetrným ingrediencím přírodního původu je mimořádně vhodný pro každodenní péči i o tu nejcitlivější pokožku.

Použití: Naneste na vlhkou pokožku nebo vlasy, jemně umyjte a opláchněte.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?