Faith in Nature Sprchový gel Aloe vera 250 ml

Faith in Nature Sprchový gel Aloe vera 250 ml

Hýčkejte svou pokožku sprchovým a koupelovým gelem s příjemnou vůni Aloe vera doplněnou sladkými tóny ylang-ylang a pačuli.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Sprchový gel Aloe vera Faith in Nature vás bude rozmazlovat při sprchování či koupeli. Díky svému šetrnému složení je vhodný pro každodenní použití. Obsahuje mořskou sůl, šťávu z listů Aloe vera či přírodní oleje, a pečuje tak o pokožku celého těla, dodává jí potřebnou vláhu, jemnost a hebkost. Gel má zajímavou vůni Aloe vera doplněnou sladkými tóny ylang ylang.

Sprchový gel s jemnými mycím složkami šetrně myje pokožku těla a díky obsahu mořské soli a šťávy z listů Aloe vera ji zklidňuje a chrání před vysoušením či vznikem zánětů. Levandulový olej a přírodní výtažky ze zeleného čaje o pokožku pečují, regenerují ji a zanechávají ji jemnou, hebkou a chráněnou před škodlivými vnějšími vlivy. Sprchový gel je doplněn přírodními oleji pačuli či ylang-ylang, které mu ve spojení s Aloe dodávají zajímavou nasládlou vůni.

Použití: Při sprchování naneste malé množství gelu rovnoměrně na vlhkou pokožku, vmasírujte a poté důkladně opláchněte. Pro přípravu koupele vlijte gel do proudu vody.

Upozornění: Pokud se přípravek dostane do očí, ihned jej důkladně vypláchněte čistou vodou. Pří podráždění pokožky přestaňte sprchový gel používat. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Výrobce: Faith Products Ltd, James Street, M26 1LN Radcliffe Velká Británie, tel: +44 161 724 4016, https://www.faithinnature.co.uk/

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?