Vytvořte si svůj seznam přání a pošlete ho Ježíškovi
Prohlédněte si vaše seznamy přání
Vánoční BiOOO dny dopravy zdarma

Faith in Nature Sprchový gel Aloe vera 250 ml

Faith in Nature Sprchový gel Aloe vera 250 ml

Garantujeme 60 dní na vrácení nevhodných dárků!

Hýčkejte svou pokožku sprchovým a koupelovým gelem s příjemnou vůni Aloe vera doplněnou sladkými tóny ylang-ylang a pačuli.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Sprchový gel Aloe vera Faith in Nature vás bude rozmazlovat při sprchování či koupeli. Díky svému šetrnému složení je vhodný pro každodenní použití. Obsahuje mořskou sůl, šťávu z listů Aloe vera či přírodní oleje, a pečuje tak o pokožku celého těla, dodává jí potřebnou vláhu, jemnost a hebkost. Gel má zajímavou vůni Aloe vera doplněnou sladkými tóny ylang ylang.

Sprchový gel s jemnými mycím složkami šetrně myje pokožku těla a díky obsahu mořské soli a šťávy z listů Aloe vera ji zklidňuje a chrání před vysoušením či vznikem zánětů. Levandulový olej a přírodní výtažky ze zeleného čaje o pokožku pečují, regenerují ji a zanechávají ji jemnou, hebkou a chráněnou před škodlivými vnějšími vlivy. Sprchový gel je doplněn přírodními oleji pačuli či ylang-ylang, které mu ve spojení s Aloe dodávají zajímavou nasládlou vůni.

Použití: Při sprchování naneste malé množství gelu rovnoměrně na vlhkou pokožku, vmasírujte a poté důkladně opláchněte. Pro přípravu koupele vlijte gel do proudu vody.

Upozornění: Pokud se přípravek dostane do očí, ihned jej důkladně vypláchněte čistou vodou. Pří podráždění pokožky přestaňte sprchový gel používat. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Výrobce: Faith Products Ltd, James Street , M26 1LN, Radcliffe, Velká Británie , tel: +44 161 724 4016

Nenašli jste to pravé? Co tohle?