Benecos Sprchový gel 150 ml

Benecos Sprchový gel 150 ml

  • Značka: Benecos
  • Balení: 150 ml
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Jemně pěnivý sprchový gel obsahuje cukrové tenzidy a je tak vhodný i pro citlivou a suchou pokožku náchylnou k podráždění. S tímto gelem si užijete každou koupel díky přírodnímu obsahu, který bude o vaši pleť pečovat a vyživovat ji. Sprchový gel obsahuje výtažky z bezinek, měsíčku a lo

Jemně pěnivý sprchový gel obsahuje cukrové tenzidy a je tak vhodný i pro citlivou a suchou pokožku náchylnou k podráždění. S tímto gelem si užijete každou koupel díky přírodnímu obsahu, který bude o vaši pleť pečovat a vyživovat ji.

Sprchový gel obsahuje výtažky z bezinek, měsíčku a lopuchu v nejvyšší bio kvalitě. Díky těmto extraktům má gel svěží pikantní vůni. Bez obsahu parabenů, vazelíny, syntetických barviv, parfemací a konzervantů.

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Výrobce: Cosmondial GmbH & Co. KG, Amirastr. 34a, D-63743 Aschaffenburg Německo, tel: +49 6028 / 9 778 555, www.benecos.eu

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?