Logona Sprchový gel citron a zázvor, Energy 200 ml

Logona Sprchový gel citron a zázvor, Energy 200 ml

Sprchový gel Energy pečuje o pokožku celého těla již ve sprše, zároveň povzbudí vaše smysly a dodá energii do nového dne. Kombinace rostlinných výtažků a olejů o pokožku pečuje a chrání ji.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Sprchový gel Logona Energy nejenom že pečuje o pokožku celého těla již ve sprše, ale zároveň povzbudí vaše smysly a dodá vám energii do nového dne. Kombinace rostlinných výtažků a olejů o pokožku skvěle pečuje, chrání ji a současně povzbuzuje. Kromě toho, jako bonus se vám dostane osvěžující štiplavé vůně citrusových plodů a zázvoru.

Osvěžující sprchový gel pokožku šetrně myje a současně o ni pečuje díky obsahu jemných rostlinných tenzidů a rostlinných výtažků z citrusových plodů, zázvoru a také kofeinu. Pokožka celého těla je spolehlivě umyta, avšak nepřesušena. Naopak, obsažená šťáva z Aloe vera pokožku zklidňuje, zjemňuje a dodává potřebnou hydrataci.

povzbuzující účinek se postarají výtažky z citronu, zázvoru a v neposlední řadě kofein. Tyto látky nejenom že podpoří zdravé prokrvení pokožky, ale také vám svou svěží vůní dodají energii. Sprchový gel Energy nejenom účinně myje, zároveň o ni aktivně pečuje a příjemně ji provoní.

Použití: Sprchový gel naneste na pokožku, napěňte a důkladně smyjte vodou.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?