Faith in Nature Sprchový gel čokoláda 400 ml

Faith in Nature Sprchový gel čokoláda 400 ml

Čistě přírodní sprchový gel pokožku nejen umyje, ale zároveň ošetří, takže je po použití krásně hydratovaná a jemná. Příjemný pocit z koupele ještě umocní sladce čokoládová vůně s tóny vanilky.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Aktuálně: V současné době probíhá změna designu produktů.

Sprchový gel Čokoláda Faith in Nature vaši pokožku výborně umyje bez zbytečného podráždění a rostlinné extrakty a oleje ji zároveň ošetří a podpoří její regeneraci. Díky svému přírodnímu složení s čisticími látkami rostlinného původu a mořskou solí je vhodný i pro každodenní použití. Pečuje o pokožku celého těla a dodává jí potřebnou hydrataci, jemnost a zdravý vzhled.

Sprchový gel obsahuje výtažky z kakaových bobů a vanilky z ekologického zemědělství. Kakao i vanilka mají příznivý vliv na pokožku a zároveň dodávají gelu sladce čokoládovou vůni, která ještě umocní příjemný pocit ze sprchování či koupele a dodá vám dobrou náladu. Složení je doplněno mořskými řasami s vysokým obsahem prospěšných minerálních látek a antioxidantů. 

Sprchové gely Faith in Nature mají čistě přírodní složení bez parabenů či SLS. Všechny obsažené čisticí látky i vůně jsou derivovány z rostlin. Díky tomu jsou šetrné k vaší pokožce a zároveň i k životnímu prostředí.

Použití: Při sprchování naneste malé množství gelu rovnoměrně na vlhkou pokožku, vmasírujte a poté důkladně opláchněte. Pro přípravu koupele nalijte pod tekoucí vodu.

Výrobce: Faith Products Ltd, James Street, M26 1LN Radcliffe Velká Británie, tel: +44 161 724 4016, https://www.faithinnature.co.uk/

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?