Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Alva Sprchový gel, For Him 175 ml

Alva Sprchový gel, For Him 175 ml

Skladem na pobočce

Sprchový gel For Him šetrně a zároveň účinně myje mužskou pokožku. Odstraňuje nečistoty, aniž by došlo k podráždění, a zároveň pokožku příjemně mentolově provoní.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Sprchový gel Alva For Him šetrně a zároveň účinně myje mužskou pokožku, odstraňuje nečistoty, aniž by došlo k podráždění, a zároveň pokožku příjemně provoní. Gel o pokožku pečuje díky obsahu rostlinných hydratačních látek, které pleť udržují vyživenou a jemnou.

Základ sprchového gelu tvoří rostlinné tenzidy, které při kontaktu s vodou vytvoří krémovou pěnu. Ta z pokožky spolehlivě odstraní nečistoty, aniž by ji nepříjemně vysušovala či dokonce dráždila. Naopak, o výživu se postarají pšeničné proteiny, které pokožku zklidňují a napomáhají její regeneraci. Výborné ochranné vlastnosti má také allantoin, pokožku zklidňuje, zjemňuje a uzamyká v ní tolik potřebnou hydrataci.

Obsažený mentol nejen že příjemně voní, ale také zlepšuje prokrvení pokožky a povzbudí tělo i mysl. Sprchový gel Alva For Him pečuje o potřeby mužské pokožky i vlasů, posiluje je, zklidňuje a současně dodává příjemnou dřevitou vůni.

Použití: Sprchový gel naneste na pokožku, napěňte a důkladně smyjte vodou.

Výrobce: Alva naturkosmetik gmbh, Gewerbepark 19 , 49143, Bissendorf, Německo

Nenašli jste to pravé? Co tohle?