I+M Naturkosmetik Sprchový gel Freistil 250 ml

I+M Naturkosmetik Sprchový gel Freistil 250 ml

Sprchový gel Freistil pečuje o pokožku celého těla díky jemným přírodním tenzidům. Ty spolehlivě odstraní nečistoty a zároveň zbytečně nedráždí a nevysušují citlivou pokožku.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Sprchový gel bez přidané parfemace I+M Freistil je mimořádně jemný a šetrný k pokožce celého těla. Díky obsahu cukerných tenzidů a rostlinných výtažků o pokožku pečuje, zklidňuje ji a chrání před opětovným podrážděním.

Výtažky z Aloe vera mají výborné zklidňující a regenerační vlastnosti. Aloe chrání pokožku celého těla před začervenáním, podrážděním a svěděním v důsledku nepříznivých vnějších vlivů. Obsažené cukerné tenzidy účinně odstraní nečistoty, ale zároveň jsou šetrné k pokožce, zbytečně ji nevysušují a nedráždí. Sprchový gel pokožku naopak vyživuje a zjemňuje díky jojobovému a mandlovému oleji.

Jemnou nevtíravou vůni sprchového gelu I+M Freistil zajistí výtažky z vanilkových lusků. Gel je bez přidané parfemace a esenciálních olejů, díky čemuž je mimořádně vhodný pro citlivou pokožku náchylnou k alergiím, podráždění a vyrážkám.

Použití: Malé množství sprchového gelu naneste na navlhčenou pokožku celého těla a lehce napěňte. Opláchněte čistou vodou.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?