Yope Sprchový gel květ lípy 400 ml

Yope Sprchový gel květ lípy 400 ml

Sprchový gel Yope vás okouzlí líbeznou vůní lipových květů. Neobsahuje sulfáty, pokožku šetrně umyje a současně podpoří její hydrataci.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Sprchový gel ve veselém obalu se zvířecím motivem se bude dokonale vyjímat na poličce v koupelně či na okraji vany. Získá si vás svou omamnou vůní lipového květu a díky obsahu jemných mycích látek se postará o dokonalou očistu pokožky bez podráždění. Sprchový gel je vhodný pro časté použití a zanechá pokožku božsky hebkou.

Lipový sprchový gel Yope kombinuje několik šetrných tenzidů, které vytvoří bohatou krémovou pěnu pro dokonalou očistu pokožky bez vysušení či podráždění. Obsahuje navíc i allantion či výtažky z měsíčku a heřmánku, které jsou známé pro své zklidňující účinky. Sprchový gel obohacený glycerinem podpoří hydrataci pokožky již během sprchování, zanechá ji příjemně pružnou a hebkou, a jako bonus ji líbezně provoní po sladkých lipových květech.

Použití: Přiměřené množství sprchového gelu naneste na navlhčenou pokožku, krouživými pohyby promasírujte a poté pečlivě opláchněte čistou vodou.

Výrobce: YOPE sp. z o.o., ul. Wiśniowa 38, 02-520 Warszawa, Polsko, http://yope.me/

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?