Faran Sprchový gel Lavender 8 ml

Faran Sprchový gel Lavender 8 ml

Sprchový gel Faran Lavender šetrně myje pokožku těla, pečuje o ni a současně ji provoní uklidňující vůní levandule. Jemné složení gelu vytváří krémovou pěnu, která pleť lehce myje.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Sprchový gel Faran Lavender šetrně myje pokožku těla, pečuje o ni a současně ji provoní uklidňující vůní levandule. Jemné složení gelu vytváří krémovou pěnu, která pleť lehce myje, avšak zbytečně nevysušuje a nezpůsobuje dehydrataci pleti. Naopak, díky vysokému podílu šťávy z Aloe vera pokožku zjemňuje a posiluje.

Kvalitní složení bez přídavku vody v sobě spojuje vysoký podíl šťávy z Aloe vera společně s rostlinnými tenzidy. Pokožku účinně avšak šetrně myjí, zjemňují ji a udržují ji vláčnou. Obzvlášť Aloe má skvělé zklidňující účinky, mírní zarudnutí i nepříjemné pnutí pokožky.

Složení sprchového gelu je navíc obohaceno o pečující jojobový olej, který pleti dodává živiny a vitaminy, zatímco levandulový esenciální olej pleť příjemně provoní a zároveň uklidní rozbouřenou mysl. Jemný gel pečuje o pokožku celého těla a lehce ji bez nežádoucího vysušení myje.

Použití: Naneste nejdříve menší množství sprchového gelu do dlaní (nebo na žínku), s trochou vodu napěňte a poté namydlete celé tělo. Smyjte čistou vodou.

Tip: Přidáním třpytivého minerálního pudru do gelu vytvoříte večírkový třpytivý mycí gel.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?