Eubiona Sprchový gel med a bylinky, Body 200 ml

Eubiona Sprchový gel med a bylinky, Body 200 ml

Sprchový gel v sobě spojuje blahodárné účinky medu a pečlivě vybraných ovocných a bylinných extraktů. Pokožku těla šetrně myje a zároveň ji vitalizuje a poskytuje potřebnou hydrataci. 

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Sprchový gel Eubiona Body v sobě spojuje blahodárné účinky medu a pečlivě vybraných extraktů z bylin. Pokožku těla šetrně myje a zároveň ji vitalizuje a poskytuje jí potřebnou hydrataci. Po umytí je pleť osvěžená a příjemně provoněná sladce kořenitou vůní bylin a medu.

Med je jednou z nejúčinnějších hydratačních látek, kterou lze nalézt v přírodě. Je bohatý na minerály a vitaminy skupiny B, C, D a E a flavonoidy. Tyto účinné látky jsou silnými antioxidanty, které pomáhají chránit pleť před působením volných radikálů. Dále obsahuje antibakteriální látky, které pomáhají eliminovat výskyt škodlivých bakterií na pokožce. Napomáhá urychlovat hojení drobných kožních poranění a obnovu kožních buněk.

Extrakt z Ginkgo biloby zlepšuje prokrvování pokožky, čímž zvyšuje její pevnost a pružnost a zajišťuje jí sjednocenou a krásně zdravou barvu. Zároveň díky lepšímu prokrvování odpadá pocit studených končetin. Mezi jeho další účinky patří zlepšování elasticity a pevnosti cév. Je tedy vhodný při problémech s křečovými žilami či drobnými popraskanými žilkami. 

Ovocný výtažek z granátového jablka je bohatý na alfa hydroxylové kyseliny, které jsou účinnými antioxidačními látkami. Pomáhají chránit buňky před oxidací tím, že absorbují nebo ničí volné radikály. Zároveň dokáží stabilizovat stav kolagenu a elastinu. Tyto buněčné složky jsou zodpovědné za pevnost a pružnost pokožky. 

Použití: Naneste vrstvu gelu na vlhkou pokožku při sprchování, rozetřete a opláchněte vlažnou vodou.

Tip: Pro podpoření účinků sprchového gelu po sprše použijte tělové mléko s medem a bylinkami Eubiona Body.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?