Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Spa Magik Sprchový gel osvěžující s minerály z Mrtvého moře 350 ml

Spa Magik Sprchový gel osvěžující s minerály z Mrtvého moře 350 ml

Skladem na pobočce

Osvěžující sprchový gel obsahuje unikátní kombinaci vody z Mrtvého moře a pečlivě vybraných výtažků z bylin. Bezvadně pleť čistí, působí však velice jemně a zbytečně nevysušuje a nedráždí.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Osvěžující sprchový gel Dead Sea Spa Magic obsahuje unikátní kombinaci vody z Mrtvého moře a pečujících výtažků z bylin. Bezvadně pokožku čistí, působí však velice jemně a zbytečně nevysušuje ani nedráždí. Gel je vhodný pro použití na všechny typy pleti. Hydratuje a posiluje suchý typ a detoxikuje problematický s kožními nedokonalostmi. Zlepšuje také stav zánětlivých onemocnění, jako je akné, ekzém či lupénka

Voda z Mrtvého moře je charakteristická tím, že má nejvyšší podíl obsažených minerálů ze všech používaných mořských vod. Je bohatá především na hořčík, draslík vápník a sodík. Tyto mikroživiny chrání pokožku i celý organismus před negativním působením stresu. Aktivují regeneraci buněk a posilují tkáně.

Hydrolát z lípy obecné, čajovce kapského, heřmánku pravého a meduňky lékařské báječně podporuje účinky mořských minerálů. Zásobuje tkáně potřebnými vitaminy a dalšími stopovými prvky, zároveň zmírňuje případné podráždění a tlumí pocity svědění či pálení a další projevy citlivé, problematické, alergické nebo přesušené pokožky.

Použití: Při koupeli přidejte gel do horké vody. Při sprchování aplikujte na celé tělo a následně opláchněte.

Výrobce: Spa House, Winchet Hill Goudhurst , TN17 1JY, Kent, Velká Británie

Nenašli jste to pravé? Co tohle?