Argital Sprchový gel relaxační s meduňkou 250 ml

Argital Sprchový gel relaxační s meduňkou 250 ml

  • Bez DPH 298 Kč

Relaxační sprchový gel s výtažky z meduňky, levandule a dalších bylinek pečuje o pokožku celého těla a zároveň zklidňuje mysl. Příjemná bylinková vůně zmírní negativní účinky stresu.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Relaxační sprchový gel Argital s výtažky z meduňky, levandule a dalších bylinek pečuje o pokožku celého těla a zároveň zklidňuje mysl. Příjemná bylinková vůně zmírní negativní účinky stresu a navodí příjemnou náladu. Sprchový gel je výborným pomocníkem po dlouhém náročném dni, kdy uklidní a navodí pocit příjemné únavy.

Sprchový gel pečuje o pokožku celého těla díky jemným tenzidům. Ty při kontaktu s vodou vytvoří krémovou pěnu, která spolehlivě odstraní nečistoty a zároveň pokožku zbytečně nevysušuje a nedráždí. Tyto tenzidy v kombinaci s výtažky z meduňky, levandule, ylang ylang a pelargonie pečují o pokožku, zjemňují ji a chrání ji před podrážděním.

Obsažený zelený jíl působí jako velice jemný peeling, odstraňuje z pokožky odumřelé pleťové buňky a celkově zlepšuje její vzhled. Relaxační sprchový gel Argital pečuje o pokožku i o rozbouřenou mysl v jednom kroku. Bylinné výtažky pokožku vyživí, zjemní a zároveň zmírní příznaky stresu a navodí pohodovou náladu.

Dopřejte si chvilku pro sebe

Relaxační sprchový gel Argital je to pravé pro vaši každodenní péči o pokožku. Tento jemný sprchový gel nedráždí ani citlivou pokožku a zároveň nezpůsobuje její vysušení. Obsahuje pouze přírodní ingredience a narozdíl od konvenčních sprchových gelů v něm nenajdete agresivní chemická pěnidla. Díky tomu nenarušuje ochrannou kožní bariéru a zanechává pokožku hebkou a vláčnou.

Zklidnění a relaxace

Tento sprchový gel je tou pravou volbou, když si potřebujete odpočinout a konečně trochu "vypnout". Jeho příjemná bylinná vůně s tóny levandule, kanangy a citronové pelargonie zklidní rozbouřenou mysl a působí proti stresu a duševnímu vypětí. Dopřejte si sprchu například po dlouhém náročném dni, kdy vás zklidňující vůně skvěle ukolébá ke spánku. 

Šetrná péče o pokožku

Sprchový hel vytváří jemnou krémovou pěnu, která efektivně odstraní veškeré nečistoty, ale zároveň pokožku nenarušuje ani nedráždí. Zelený jíl podporuje očistu pokožky a zároveň působí jako šetrný peeling k odstranění odumřelých kožních buněk. Výtažek z levandule a meduňky pak účinně mírní jakékoliv podráždění a zanechává pokožku hebkou a opečovávanou.

Použití: Sprchový gel naneste na pokožku, napěňte a důkladně smyjte vodou.

Tip: Gel můžete použít do sprchy, ale i do koupele místo klasické pěny.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?