Eubiona Sprchový gel rozmarýn a sléz, Sport Active 200 ml

Eubiona Sprchový gel rozmarýn a sléz, Sport Active 200 ml

Sprchový gel Sport Active s rozmarýnem, slézem a dalšími bylinami osvěžuje a regeneruje unavenou pokožku i svaly. Po sprše je pokožka krásně prokrvená a odpočatá. Obsažené vonné oleje povzbuzují mysl.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Sprchový gel Sport Active Eubiona s rozmarýnem, slézem a dalšími bylinnými výtažky pomáhá osvěžovat a regenerovat unavenou pokožku i svaly. Po sprše je pokožka krásně prokrvená a odpočatá. Obsažené vonné oleje působí aromaterapeuticky a přínáší povzbuzení a nastartují ospalou mysl.

Rostlinný výtažek ze slézu má zklidňují kosmetické účinky. Je tedy vhodný pro pleť se sklony k citlivosti, podráždění a zanícení. Extrakt z rozmarýnu stimuluje nervovou soustavu. Je výborným povzbuzujícím prostředkem při celkové únavě organismu. Zároveň má prokrvující účinky, je vhodný při namožených a unavených svalech. Napomáhá regulovat činnost mazových a potních žláz, tím omezuje pocení a přináší rovnováhu rychle se mastící pokožce. 

Extrakt z máty osvěžuje a chladí. Má protizánětlivé, antiseptické a lehce anestetické účinky. Napomáhá předcházet tvorbě zánětlivých onemocnění na pokožce a uklidňovat již vzniklá podráždění. Výtažek z myrty má adstringentní účinky, zlepšuje tak vzhled rozšířených pórů, které opticky zmenšuje. Jeho vůně harmonizuje mysl při psychickém vyčerpání. 

Použití: Naneste vrstvu gelu na vlhkou pokožku při sprchování, rozetřete a opláchněte vlažnou vodou.

Tip: Pro podpoření účinků sprchového gelu po sprše použijte tělové mléko Sport Active Eubiona.

Ostatní kategorie: Sprchové gely

Barva: neutrální

Výrobce: Hergestellt fur Claus GmbH, 76532 Baden-Baden Německo, www.eubiona.de

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?