Logona Sprchový gel růže a hrozny, Vitality 200 ml

Logona Sprchový gel růže a hrozny, Vitality 200 ml

Sprchový gel Vitality pečuje o potřeby zralé suché pokožky již během sprchování díky obsahu zklidňujících a výživných rostlinných výtažků. Ty pokožku celého těla skvěle zjemňují a posilují.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Sprchový gel Logona Vitality pečuje o potřeby zralé suché pokožky již během sprchování díky obsahu zklidňujících a výživných rostlinných výtažků. Ty pokožku celého těla skvěle zjemňují, posilují a současně chrání před dehydratací. Navíc, jako bonus se vám dostane jemné květinovo-ovocné vůně, která vás bude doprovázet ještě dlouho po koupeli.

Sprchový gel s příjemnou uklidňující vůní růží pečuje o zralou i suchou pokožku díky jemnému složení plnému rostlinných tenzidů v kombinaci s harmonizující výtažky. Ty pokožku nejenom že šetrně umyjí bez nežádoucího vysušení, ale také o ni pečují a skvěle ji zklidňují. Šťáva z Aloe vera společně s růžovou vodou chrání pleť před podrážděním, a co víc, pokožku zjemňují a dodávají jí potřebnou hydrataci.

O výživu zralé pleti se postará i olej z vinných jadérek a šípkový olej. Oba dva jsou plné důležitých nenasycených mastných kyselin, vitaminů a antioxidantů, které zralou pokožku posilují a chrání před ztrátou elasticity. Sprchový gel Vitality tak nejenom účinně myje, ale zároveň o pleť aktivně pečuje a příjemně ji provoní.

Použití: Sprchový gel naneste na pokožku, napěňte a důkladně smyjte vodou.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?