Nobilis Tilia Sprchový gel ylang-ylang 200 ml

Nobilis Tilia Sprchový gel ylang-ylang 200 ml

  • Bez DPH 214 Kč

Krémový sprchový gel s květinovou vůní ylang ylang Tantra Nobilis Tilia šetrně myje pokožku celého těla a zároveň o ni pečuje v jednom kroku. Gel jemně pění, spolehlivě myje a zároveň pleť zbytečně nepřesušuje ani nedráždí a to díky jemnému složení s obsahem rostlinných tenzidů. Navíc, exotická květinová vůně ylang ylang zklidňuje tělo i mysl, mírní negativní vlivy stresu a navozuje pohodovou náladu.

Květinový sprchový gel pečuje o pokožku díky jemnému složení na základě rostlinných tenzidů z cukru a kokosového oleje. Tyto látky vytvoří při kontaktu s vodou jemnou krémovou pěnu, která spolehlivě odstraní nečistoty, ale zároveň je k pleti velice šetrná, pokožku zbytečně nevysušuje ani nedráždí. Naopak, obsažené oleje ze slunečnice a kokosu v kombinaci s esenciálními oleji pokožku zjemňují a vyživují.

Exotickou květinovou vůni a zároveň ochranu před podrážděním a vznikem drobných zánětů přináší esenciální oleje z ylang ylang a citrusových plodů. Pokožku báječně provoní, a vaši mysl báječně povzbudí, příjemně naladí a zmírní negativní dopad stresu. Je tak skvělým pomocníkem po dlouhém náročném dni.

Použití: Sprchový gel naneste na pokožku, napěňte a důkladně smyjte vodou.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?