Logona Sprchový krém, Granátové jablko 200 ml

Logona Sprchový krém, Granátové jablko 200 ml

Sprchový krém granátové jablko s výtažkem z bio granátového jablka a bio rostlinnými oleji pokožku šetrně myje a čistí, aniž by ji vysušoval a zároveň o ni i pečuje.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Logona sprchový krém granátové jablko s výtažkem z bio granátového jablka a bio rostlinnými oleji pokožku šetrně myje a čistí, aniž by ji vysušoval a zároveň o ni i pečuje. Jemné cukerné tenzidy pokožku jemně, ale důkladně myjí, zatímco výtažek z granátového jablka pokožce zajistí dostatečnou hydrataci, výživu a podporuje její elasticitu. Kromě toho má antioxidační účinky, to znamená, že pokožku chrání před volnými radikály a bojuje proti jejímu předčasnému stárnutí. Navíc má antibakteriální a antiseptické účinky, takže pleť dokonale čistí.

O výživu pokožky je kromě toho postaráno také díky výživnému koktejlu rostlinných olejů. Slunečnicový olej podporuje prokrvení pokožky, napomáhá jejímu hojení a má zvláčňující účinky. Díky vysokému obsahu vitaminu E kůži výborně regeneruje. Kombinace granátového a hroznového oleje se postará o dokonalou výživu pleti a její zvláčnění. Oleje v pleti navíc uzamykají tolik potřebnou hydrataci a zpomalují tak proces stárnutí pokožky. Po použití sprchového krému bude vaše pokožka dokonale čistá, hebká na dotek a provoněná jemnou ovocnou vůní.

Použití: Přiměřené množství sprchového krému naneste na pokožku, jemně napěňte a poté důkladně opláchněte vodou.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?