Mastic spa Sprchový krém s vůní kávy, Coffee Shower Cream 250 ml

Mastic spa Sprchový krém s vůní kávy, Coffee Shower Cream 250 ml

  • Značka: Mastic spa
  • Balení: 250 ml
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Kombinace sprchového gelu a zvláčňujícího tělového krému! Jemná textura a magická vůně vznikly spojením přírodních ingrediencí. Masticha zajišťuje antimykotickou ochranu a aloe, které je bohaté na enzymy a vitaminy, zjemňuje pokožku a zajišťuje stálou hydrataci. certifikáty: AIAB ICEAvhodné pro: sprchování a hydrataci pokožkykonzistence: gelovábarva: hnědábalení: skleněný obalpoužití: Naneste malé

Kombinace sprchového gelu a zvláčňujícího tělového krému! Jemná textura a magická vůně vznikly spojením přírodních ingrediencí. Masticha zajišťuje antimykotickou ochranu a aloe, které je bohaté na enzymy a vitaminy, zjemňuje pokožku a zajišťuje stálou hydrataci.

certifikáty: AIAB ICEA
vhodné pro: sprchování a hydrataci pokožky
konzistence: gelová
barva: hnědá
balení: skleněný obal

použití: Naneste malé množství na mycí houbu a rozetřete po celém těle, dokud nevytvoříte bohatou pěnu. Poté důkladně opláchněte.
INCI: Aqua (Water), Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Laureth Sulfate (and) Cocamide MEA (and) Glycol Distearate, Cocamide DEA, Polyquaternium-7, Sodium Chloride, Parfum (Fragrance), DMDM Hydantoin, Sodium Dehydroacetate, Sodium Citrate, Disodium EDTA, Coffea Arabica Extract, Pistacia Lentiscus (Mastic) Gum, Caramel, Benzyl Alcohol, Coumarin, Hexyl cinnamaldehyde, 2-(4-tert.Butylbenzyl)propionaldehyde, Linalool

země původu značky: Řecko
charakteristika značky: Sodis Laboratories jsou výrobcem kosmetiky Mastic Spa, kosmetiky založené na použití mastichy. Sodisova rodina má dlouhou tradici ve využití mastichy pro kosmetiku a ve farmacii. Jejich první lékárna a drogérie byla založena již v roce 1875. Pro vznik značky Mastic Spa měl zásadní význam Ioannis Sodis, průkopník a vizionář, který úspěšně vyvinul první novodobý kosmetický produkt z mastichy, zubní pastu Masticdent. Ta se stala základem dalších řad současné kosmetiky vyráběné v Sodis Laboratories. Masticha je skutečně ojedinělý produkt ve světovém měřítku. Tato pryskyřice stromu řečík lentišek se ve své účinné formě získává na jediném místě na světě, v jižní části ostrova Chios, v oblasti nazývané Mastichochoria. Ještě nikdo spolehlivě nezjistil, proč právě zdejší pryskyřice má takové účinky a proč stejný strom neplodí stejnou surovinu nejen kdekoli jinde na světě, ve Středomoří, ale dokonce ani o pár kilometrů dál mimo specifickou oblast. A tato výjimečnost platí už od starověku, kdy byla masticha ceněna jako přísada jídel, kosmetiky i jako první evropská žvýkačka. Je zmiňována mnohými historiky, obchodoval s ní Kryštof Kolumbus a platila se zlatem. Dnes je na ostrově Chios výrobní závod Sodis Laboratoires.

kontakt na výrobce:
Chios-Kallimasia
Valanas Area 821 00 2
Ag.Minas-Chios
GREECE

webové strány značky:
www.mastic-spa.cz

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Vůně - druh: káva

Výrobce: Chios-Kallimasia, Valanas Area 2, 821 00 Ag.Minas-Chios Řecko, tel: (212) 813-5900, www.mastic-spa.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?