Naobay Sprchový peeling 250 ml

Naobay Sprchový peeling 250 ml

Solný sprchový peeling šetrně odstraňuje z pokožky těla suché pleťové buňky a dodává tak pleti zdravý pěstěný vzhled. Zlepšuje prokrvení i regenerační schopnosti pleti, čímž podporuje pružnost kůže.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Sprchový peeling NAOBAY odstraňuje z pokožky těla suché pleťové buňky a dodává tak pleti zdravý pěstěný vzhled. Peeling nejen že pokožku projasní a zlepší její prokrvení, ale také ji zjemní a vyživí díky obsahu olivového či mandlového oleje.

Solný peeling šetrně obrušuje pleť a zároveň ji lehce masíruje a vyživuje v jednom kroku. Mořská sůl se postará o jemný šetrný peeling, který odstraní odumřelé pleťové buňky i nečistoty a zanechá pokožku hebkou a jemnou na dotek. O výživu se postarají oleje z avokáda, mandlí a oliv, které pleť zjemňují a vyživují již během koupele.

Peeling je natolik jemný, že je vhodný i pro tu nejcitlivější pokožku, kterou zbytečně nedráždí a nevysušuje. Drobné peelingové částečky spolehlivě odstraní suché šupinky kůže, pokožku příjemně promasírují a současně zlepší její prokrvení. Pleť je tak pevnější a získává zdravý pěstěný vzhled.

Použití: Malé množství peelingu aplikujte na vlhkou pokožku celého těla a jemnými krouživými pohyby směrem k srdci masírujte. Poté vydatně opláchněte čistou vodou. Aplikujte podle potřeby 2-3 týdně.

Výrobce: NaturChem S.L., Brac de Pepa 1, 46470 MASSANASSA - Valencia Španělsko, tel: 96 125 00 31, http://www.naturchem.es/

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?