Alva Sprej regenerační, Rhassoul 75 ml

Alva Sprej regenerační, Rhassoul 75 ml

Regenerační sprej Rhassoul pečuje o smíšenou problematickou pleť díky obsahu antibakteriálních olejů a rostlinných výtažků. Sprej má výborné antiseptické, hojivé a regenerační vlastnosti.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Regenerační sprej Alva Rhassoul pečuje o smíšenou a problematickou pleť díky obsahu antibakteriálních olejů a rostlinných výtažků. Sprej má výborné antiseptické, hojivé a regenerační vlastnosti, proto jej můžete aplikovat na pokožku celého těla i jako lokální péči.

Základ spreje tvoří šťáva z Aloe vera, která o pokožku pečuje díky vysokému obsahu nenasycených mastných kyselin, antioxidantů a vitaminů. Aloe pleť zjemňuje, mírní podráždění a zároveň chrání pokožku před dehydratací a působením nepříznivých vnějších vlivů. Aloe vera pokožku zklidňuje, zatímco antiseptické olej z tea tree, levandule a mnohých dalších léčí nedokonalosti a brání jejich dalšímu rozšíření.

Díky jednoduchému přírodnímu složení sprej pečuje nejen o mastnou problematickou pokožku, kterou zklidňuje, zjemňuje a zároveň ji léčí. Regenerační sprej je vhodný pro použití na pokožku obličeje i celého těla.

Použití: Sprej aplikujte na postižená místa pokožky jako lokální péči. Naneste přímo či za pomoci vatového tamponu.

Tip: Sprej můžete také použít pro zklidnění pokožky po holení i pro ošetření drobných odřenin, popálenin, spálenin od sluníčka i štípnutí od hmyzu.

Upozornění: Před použitím protřepejte!

Ostatní kategorie: Pleťová tonika

Typy pleti: mastná pleť, smíšená pleť, suchá pleť

Užití: vnější

Výrobce: Alva naturkosmetik gmbh, Gewerbepark 19, 49143 Bissendorf Německo, www.alva.de

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?