English Tea Shop Štěstí z citronové trávy, máty a tropického ovoce

English Tea Shop Štěstí z citronové trávy, máty a tropického ovoce

Osvěžující bylinný čaj s citronovou trávou Tropical Punch potěší vaše chuťové buňky a zároveň povzbudí tělo i mysl.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Osvěžující bylinný čaj s citronovou trávou Tropical Punch English Tea Shop potěší vaše chuťové buňky a zároveň povzbudí tělo i mysl, aniž byste museli konzumovat kofein. Svěží citrusová chuť je doplněna osvěžující mátou a šťavnatými kousky ovoce. Navíc si díky praktickým čajovým sáčkům toto osvěžení můžete dopřát kdekoliv a kdykoliv.

Základ čaje tvoří citronová tráva, bohatá na množství silic a antioxidantů. Nejen, že dodává čaji jemnou citrusovou chuť, ale je také prospěšná pro organismus, stabilizuje hladinu cholesterolu v krvi a napomáhá z těla odvádět škodlivé látky. Citronová tráva se snoubí s osvěžující chutí máty a je doplněna o šťavnaté tóny ovoce. Tato jedinečná kombinace bylinek a ovoce navodí příjemnou pohodovou atmosféru a současně povzbudí tělo i mysl.

Příprava: Čajový sáček zalijte 0,2 l čerstvě převařené horké vody a nechte louhovat 2-3 minuty. Poté dochuťte třtinovým cukrem či medem.

Tip: Čaj je také výborný pro přípravu domácího ledového čaje. 6 sáčků zalijte 1 litrem horké vody a nechte louhovat 4-5 minut. Poté oslaďte, přidejte další 0,5 l chladné vody a dejte do lednice vychladit. Před podáváním přidejte kostky ledu a čerstvé či kompotované ovoce.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Citronová tráva, Máta, Ibišek, Šípek, Heřmánek květ, Kousky jablek, Přírodní příchuť manga, Přírodní příchuť broskve, Přírodní příchuť granátového jablka

Možné alergeny: Citronová tráva

Konzistence: sypká

Obal: papírový

Potraviny: s příchutí

Přebal: plastový

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: The English Tea Shop Ltd, Goswell Road , 137-149 Londýn Velká Británie, www.theenglishteashop.biz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?