Logona Štětec na pudr, cestovní 1 ks

Logona Štětec na pudr, cestovní 1 ks

  • Značka: Logona
  • Balení: 1 ks
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Praktický skládací štětec na pudr Logona se vejde do každé kabelky, a tak ho můžete mít po ruce kdykoliv, kdy bude třeba upravit make-up. Štětec je vhodný pro aplikaci suchých produktů, jako jsou pudry, tvářenky či bronzery.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Praktický skládací štětec na pudr Logona se díky své kompaktní velikosti vejde do každé kabelky, a tak ho můžete mít po ruce kdykoliv, kdy bude třeba během dne upravit make-up. Štětec je vhodný pro všechny typy sypkých a kompaktních produktů, proto s ním můžete aplikovat jak pudr pro vstřebání přebytečného kožního mazu, tak také tvářenky či bronzery pro zvýraznění tváře a svěží vzhled.

Štětec je vyroben ze syntetických štětin, které nejen, že jsou vhodné i pro vegany, ale zároveň se vyznačují svou hedvábnou jemností. Proto je štětec určený i pro citlivou pleť, nedráždí pokožku a nezpůsobuje její začervenání. Díky menší velikosti jej lze použít také pro přesnější aplikaci tvářenky na lícní kosti či bronzeru pro hřejivě opálený a rozzářený efekt.

Elegantní kovové pouzdro se zasunovacím mechanismem je skvělým řešením do kabelky či kosmetické taštičky, abyste štětec mohli nosit kdykoliv s sebou. Díky tomuto balení se jemné štětiny neponičí a zároveň štětec nehrozí znečištěním vaší kabelky. Vysoká kvalita spolu s komfortem a snadným použitím zaručí dokonalý výsledek a bezchybné nalíčení.

Použití: Se štětcem pohodlně aplikujete sypké či kompaktní pudry, tvářenky a bronzery přímo z balení.

Tip: Štětec alespoň dvakrát měsíčně vyperte ve vlažné vodě a jemném šamponu. Zabráníte tak množení bakterií a možnému zhoršení stavu vaší pleti. Štětec vyperte, jemně otřete do čistého ručníku a nechte přes noc vyschnout ve vodorovné poloze.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Syntetické štětiny

Obal: kovový

Výrobce: Logona Naturkosmetik und Heilmittel Hans Hansel GmbH, Zur Kräuterwiese, D-31020 Salzhemmendorf Německo, www.logona-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?