Lily Lolo Mineral Cosmetics Štětec na pudr 1 ks

Lily Lolo Mineral Cosmetics Štětec na pudr 1 ks

  • Bez DPH 388 Kč

Hedvábně jemný štětec s elegantní dřevěnou rukojetí je skvělým doplňkem do vaší kosmetické taštičky. Precizní zastřižení štětin zaručí přesnou aplikaci všech pudrových minerálních produktů.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Lily Lolo Štětec na pudr je skvělým nástrojem pro vaše každodenní bezchybné nalíčení. Tento praktický štětec v kompaktním rozměru se bude skvěle vyjímat na vašem kosmetickém stolku a můžete jej také nosit s sebou v kabelce po celý den. Elegantní vzhled štětci dodává dřevěná bíle lakovaná rukojeť, jež krásně ladí s minimalistickými obaly minerálních produktů Lily Lolo.

Tento štětec můžete používat na jakékoliv pudrové produkty. Je skvělou volbou pro rovnoměrné nanášení sypkého fixačního pudru a prodlouží výdrž vašeho nalíčení. Fantazii se ale samozřejmě meze nekladou a díky univerzálnímu zakulacenému tvaru můžete štětec používat také na další minerální produkty jako jsou bronzery, tvářenky či rozjasňovače. 

Štětec optimálně rozloží barevný pigment a výsledek líčení je pak dokonale přirozený. Díky mimořádně jemnému vláknu nedráždí pokožku a je velice příjemný na dotek. Precizně zastřižený vlas zaručí přesnou aplikaci produktů a jejich perfektní rozetření do ztracena. Štětec je vybaven také plastovým krytem na štětiny pro hygienické uložení a přenášení.

Tip: Kosmetické štětce nenechávejte nikdy dlouho ponořené ve vodě, neboť tím může dojít k uvolnění vlasů ze štětce. Při mytí držte štětec tak, aby vlasy směřovaly směrem dolů. Vlasy štětce navlhčete pod proudem teplé tekoucí vody, pomocí trochy jemného šamponu vlasy napěňte a poté je důkladně opláchněte pod proudem tekoucí vody. Štětec nechte vždy přirozeně uschnout na podložce. Během schnutí nesmí štětec stát vlasy vzhůru, aby voda nepronikla do rukojeti.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: dřevo, Syntetický vlas

Konzistence: pevná

Obal: dřevěný

Přebal: plastový

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: UNIT 3/4 Priory Tec Park , Saxon Way , HU13 9PB Hessle East Yorkshire Velká Británie, www.lily-lolo.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?