Lily Lolo Mineral Cosmetics Štětec na roztírání kontur 1 ks

Lily Lolo Mineral Cosmetics Štětec na roztírání kontur 1 ks

Pomocí tohoto štětce ze syntetického vlasu lehce rozetřete linky nakreslené tužkami na oči Lily Lolo. Štětec je nezbytnou součástí výbavy pro tzv. kouřové líčení očí. Kvalitní a měkký štětec, který umožňuje precizní nanášení minerálních pudrů. Štětec se pohodlně vejde do kabelky - rukojeť měří 10 cm a délka vlasu je 0,5 cm. S bíle lakovanou dřevěnou rukojetí. Vhodný pro vegany.vhodné pro: líčeníba

Pomocí tohoto štětce ze syntetického vlasu lehce rozetřete linky nakreslené tužkami na oči Lily Lolo. Štětec je nezbytnou součástí výbavy pro tzv. kouřové líčení očí. Kvalitní a měkký štětec, který umožňuje precizní nanášení minerálních pudrů. Štětec se pohodlně vejde do kabelky - rukojeť měří 10 cm a délka vlasu je 0,5 cm. S bíle lakovanou dřevěnou rukojetí. Vhodný pro vegany.

vhodné pro: líčení
balení: dřevěný štětec, plastový obal

čištění: Kosmetické štětce nenechávejte nikdy dlouho ponořené ve vodě, neboť tím může dojít k uvolnění vlasů ze štětce. Při mytí držte štětec tak, aby vlasy směřovaly směrem dolů. Vlasy štětce navlhčete pod proudem teplé tekoucí vody, pomocí trochy jemného šamponu vlasy napěňte a poté je důkladně opláchněte pod proudem tekoucí vody. Štětec nechte vždy přirozeně uschnout na podložce. Během schnutí nesmí štětec stát vlasy vzhůru, aby voda nepronikla do rukojeti.

země původu značky: Velká Británie
charakteristika značky: „Napodobování je tou nejupřímnější formou pochvaly. Vezmete-li v úvahu, kolik nových značek minerální dekorativní kosmetiky bylo představeno ve Velké Británii od roku 2005, kdy jsme na trh uvedli naši řadu produktů, nezbývá nám, než se jen skromně červenat,“ říká Vikki Khan, zakladatelka značky Lily Lolo. Vikki si minerální make-up oblíbila během svých cest po cizích zemích pro jeho neuvěřitelnou lehkost a vynikající krytí. Po svém návratu do Velké Británie však zjistila, že na zdejším trhu minerální dekorativní kosmetika v ucelené podobě zcela chybí. Vikki hledala přípravek, který by byl lehký jako peříčko, obsahoval pouze přírodní ingredience, ale především který by byl finančně dostupný pro všechny ženy. Jelikož nenašla žádnou značku, jejíž přípravky by vyhovovaly všem jejím požadavkům, rozhodla se vyvinout vlastní řadu minerální dekorativní kosmetiky, které dala název Lily Lolo. Tolik k historii této značky. Dnes je minerální dekorativní kosmetika Lily Lolo uznávanou značkou s mnoha oceněními, kterou používají vyhlášené salóny krásy po celé Británii. Stala se doslova kultovní záležitostí, a to zejména díky svému čistě přírodnímu složení nezatíženému umělými látkami a technologii založené na maximálním použití minerálů. Minerální kosmetika Lily Lolo neobsahuje žádné syntetické látky, umělá barviva a výplňové materiály pro naředění objemu, které mohou pleť dráždit. Díky svému antibakteriálnímu účinku naopak pomáhá zlepšovat stav pleti. Make-upy, pudry a bronzery dodávají pleti bezchybný, dokonalý vzhled, po kterém ženy touží odedávna. Intenzivní, živé barvy očních stínů s dlouhotrvajícím účinkem oslňující dojem korunují. Dopřejte si i vy potěšení z dokonalé pleti, a to bez námahy.

kontakt na výrobce:
UNIT 3/4 Priory Tec Park
Saxon Way
Hessle
East Yorkshire
HU13 9PB
Great Britain

webové strány značky:
www.lily-lolo.cz

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Výrobce: UNIT 3/4 Priory Tec Park , Saxon Way , HU13 9PB Hessle East Yorkshire Velká Británie, www.lily-lolo.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?