Uoga Uoga Štětec na rty, do kabelky 1 ks

Retractable Lip Brush

Uoga Uoga Štětec na rty, do kabelky 1 ks

Retractable Lip Brush

Skladem > 10 ks

Malý štětec na rty se vejde do každé kosmetické taštičky i kabelky a pomůže rychle upravit líčení kdykoliv během dne. Jemné syntetické štětiny jsou skvělé pro precizní aplikaci rtěnky i lesku.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Malý štětec na rty Uoga Uoga se vejde do každé kosmetické taštičky i kabelky a pomůže vám rychle upravit líčení kdykoliv během dne. Jemné syntetické štětiny jsou skvělé pro precizní aplikaci rtěnky i lesku. Jsou velice jemné, a přesto naberou potřebné množství líčidla a nanesou jej přesně tam, kde je potřeba.

Štětec na rty oceníte pro rychlou úpravu líčení během dne i pro jeho malou velikost a multifunkčnost. Snadno s ním naberete krémovou rtěnku, hutný barevný balzám i tekutý lesk a přitom se vám vejde do kabelky. Navíc, díky velmi jemným syntetickým štětinám je vhodný i pro tu nejcitlivější pokožku rtů.

Použití: Použijte k aplikaci krémových i tekutých produktů na rty. Štětec pravidelně myjte ve vlažné vodě a jemném mýdle. Poté štětec osušte čistým ručníkem a nechte uschnout ve svislé poloze na volném vzduchu.

Tip: Štětec má délku 60 mm.

Výrobce: Uoga Uoga, Kalvariju str. 125, LT-08221 Vilnius Litva, tel: +370 656 65 268, http://www.uogauoga.com/

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?