Lily Lolo Mineral Cosmetics Štětec na spojování očních stínů 1 ks

Lily Lolo Mineral Cosmetics Štětec na spojování očních stínů 1 ks

  • Bez DPH 206 Kč

Jemný a vysoce kvalitní štětec určený na oční stíny je vhodný jak pro nanášení stínů na celé oční víčko, také především pro jejich vzájemné propojování a rozmazávání do ztracena.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Lily Lolo Štetec na spojování očních stínů je kvalitním produktem pro precizní nalíčení očí. Jeho štětiny jsou přesně zastřižené pro rovnoměrné nanášení očních stínů a je určen především na jejich vzájemné propojování, pokud používáte více barev. Dokulata zastřižený tvar ideálně padne do oblasti očního víčka, je vhodný i pro zapadlé oči či oči s převislými víčky.

Štětec můžete využít pro nanášení libovolného produktu v oblasti očí. Snadno se s ním aplikuje báze pod oční stíny či základní oční stín, je vhodný pro stínování přechodu očního víčka či pro vytvoření dramatičtějšího kouřového vzhledu. Krouživými pohyby pak jednoduše spojíte různé odstíny a rozetřete je do ztracena.

Hlava štětce je tvořena umělým vlasem ze syntetického vlákna, takže je vhodný také pro vegany. Syntetický vlas se vyznačuje svou snadnou údržbou a mimořádnou jemností. Díky tomu nedráždí citlivou pokožku kolem očí a jeho použití je velice příjemné a komfortní. Štětec dobře padne do ruky a nezatěžuje zápěstí. Elegantní bílá dřevěná rukojeť je už jen třešničkou na dortu.

Použití: Pro rovnoměrné nanesení očních stínů nejprve odsypte část produktu do víčka a zapracujte do štětce. Aplikujte na oční víčko a roztírejte krouživými pohyby do ztracena.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: dřevo, Syntetické štětiny

Obal: plastový

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: UNIT 3/4 Priory Tec Park , Saxon Way , HU13 9PB Hessle East Yorkshire Velká Británie, www.lily-lolo.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?