Everyday Minerals Štětec na tvářenku a pudry, EM Angled Kabuki 1 ks

Everyday Minerals Štětec na tvářenku a pudry, EM Angled Kabuki 1 ks

Perfektní štětec pro snadné vytvořené požadovaného krytí. Díky šikmému tvaru vlasů je také ideální pro aplikaci tvářenky a fixačních pudrů a bronzerů.Plyšově hedvábná vlákna jsou tvarovaná tak, aby umožnila dokonalou aplikaci tvářenky nebo snadné vytvoření kontur obličeje. Ideální do kabelky a na cesty. Veganský výrobek, netestováno na zvířetech.Výrobky Everyday Minerals jsou na seznamu PETA schvá

Perfektní štětec pro snadné vytvořené požadovaného krytí. Díky šikmému tvaru vlasů je také ideální pro aplikaci tvářenky a fixačních pudrů a bronzerů.

Plyšově hedvábná vlákna jsou tvarovaná tak, aby umožnila dokonalou aplikaci tvářenky nebo snadné vytvoření kontur obličeje. Ideální do kabelky a na cesty. Veganský výrobek, netestováno na zvířetech.

Výrobky Everyday Minerals jsou na seznamu PETA schválených společností

Rozměry: délka 3 cm,, délka vlasu 3,5 cm

Čištění štětců je velice snadné: K vyčištění použijte jemný šampon a vlažnou vodu, vlasy štětce navlhčete a pomocí šamponu napěňte a následně důkladně opláchněte pod tekoucí čistou vodou. Uhlaďte vlasy štětce v jednom směru, položte štětec na čistý ručník a nechte jej přirozeně uschnout. Pokud vyčistíte štětec večer, bude ráno suchý a připraven k použití v ranních hodinách. Během schnutí nenechávejte štětec stát vlasy vzhůru, aby voda nepronikla do rukojeti.

webové strány značky:
www.everyday-minerals.eu

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Výrobce: Everyday Minerals, P.O. Box 42349, 78704 Austin, Texas Spojené Státy Americké, www.everydayminerals.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?