Everyday Minerals Štětec velký na pudr, EM Large Mineral 1 ks

Everyday Minerals Štětec velký na pudr, EM Large Mineral 1 ks

Super měkký a hustý štětec pro aplikaci minerálního make-upu s kulatým tvarem.Plně funkční štětec, který zajistí dokonalé krytí s minimálním počtem tahů. Tento bambusový štětec je nádherně hustý ze syntetických vláken, které jsou navrženy pro dokonalou aplikaci minerálních make-upů a pudrů. Lze jej snadno použít k aplikaci minerálních fixačních pudrů a bronzerů. Veganský výrobek, netestováno na zv

Super měkký a hustý štětec pro aplikaci minerálního make-upu s kulatým tvarem.

Plně funkční štětec, který zajistí dokonalé krytí s minimálním počtem tahů. Tento bambusový štětec je nádherně hustý ze syntetických vláken, které jsou navrženy pro dokonalou aplikaci minerálních make-upů a pudrů. Lze jej snadno použít k aplikaci minerálních fixačních pudrů a bronzerů. Veganský výrobek, netestováno na zvířetech.

Výrobky Everyday Minerals jsou na seznamu PETA schválených společností

Rozměry: délka 18 cm včetně kování, délka vlasu 5 cm.

Čištění štětců je velice snadné: K vyčištění použijte jemný šampon a vlažnou vodu, vlasy štětce navlhčete a pomocí šamponu napěňte a následně důkladně opláchněte pod tekoucí čistou vodou. Uhlaďte vlasy štětce v jednom směru, položte štětec na čistý ručník a nechte jej přirozeně uschnout. Pokud vyčistíte štětec večer, bude ráno suchý a připraven k použití v ranních hodinách. Během schnutí nenechávejte štětec stát vlasy vzhůru, aby voda nepronikla do rukojeti.

webové strány značky:
www.everyday-minerals.eu

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Výrobce: Everyday Minerals, P.O. Box 42349, 78704 Austin, Texas Spojené Státy Americké, www.everydayminerals.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?