Bellanatur SteviaEria, sáčky - vyřazeno 40 x 2 g

Bellanatur SteviaEria, sáčky - vyřazeno 40 x 2 g

  • Značka: Bellanatur
  • Balení: 40 x 2 g
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Přírodní sladidlo SteviaEria Bellanatur je vhodnou náhražkou klasického cukru či umělých sladidel. Vzhledem k rostlinnému původu má stévie příjemnou sladkou chuť vhodnou pro dochucení nápojů, ale i pro teplou a studenou kuchyni.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Přírodní sladidlo SteviaEria Bellanatur je vhodnou náhražkou klasického cukru či umělých sladidel. Vzhledem k rostlinnému původu má stévie příjemnou sladkou chuť vhodnou pro dochucení nápojů, ale i pro teplou a studenou kuchyni. Stévie je bez kalorií a nemá vliv na hladinu krevního cukru a je tak mimořádně vhodná pro diabetiky i pro ty, kdo si hlídají váhu.

Lístky stévie využívali jako sladidlo i jako lék již jihoameričtí indiáni. Lístky totiž nejsou jenom příjemně sladké, ale také eliminují výskyt zubního kazu, harmonizují zažívání a obsahují množství prospěšných minerálů i antioxidantů. V dnešní době se ale stévie nečastěji využívá jako sladidlo, neboť extrakt z této rostlinky sladí mnohem více než běžný cukr. Navíc, na rozdíl od cukru nemá vliv na naši tělesnou hmotnost, neboť je bez kalorií, a také nezvyšuje hladinu krevního cukru. Extrakt ze stévie je vhodnou přírodní náhražkou pro všechny, kdo nechtějí či nemohou konzumovat cukr.

Použití: Stévii použijte k doslazení nápojů, především čaje, ale i v teplé a studené kuchyni. 1 gram stévie je sladký zhruba jako 2 gramy cukru.

Tip: Pokud by vám byla chuť stévie nepříjemná, zkuste ji půl na půl nakombinovat s medem.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Stévie

Konzistence: sypká

Obal: papírový

Přebal: plastový

Výrobce: Bellanatur, Horská 1950, 755 01 Vsetín Česká republika, tel: +420 733 732 523, www.bellanatur.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?