Bellanatur SteviaEria, sáčky 50 x 2 g

Bellanatur SteviaEria, sáčky 50 x 2 g

  • Značka: Bellanatur
  • Balení: 50 x 2 g
  • Dostupnost: Skladem > 10 ks
  • Původně za 199 Kč

Sladidlo SteviaEria Bellanatur je vhodnou náhražkou klasického cukru či umělých sladidel. Vzhledem k rostlinnému původu mají steviolglykosidy příjemnou sladkou chuť vhodnou pro dochucení nápojů, ale i pro teplou a studenou kuchyni. Steviolglykosidy jsou bez obsahu kalorií, nemají vliv na hladinu krevního cukru a jsou tak mimořádně vhodné i pro diabetiky a pro ty, kdo si hlídají váhu.

Steviolglykosidy se nejčastěji využívají jako sladidlo, neboť sladí mnohem více než běžný cukr. Navíc, na rozdíl od cukru nemají vliv na naši tělesnou hmotnost, neboť jsou bez kalorií, a také nenavyšují hladinu krevního cukru. Steviolglykosidy jsou také vhodnou náhražkou pro všechny, kdo nechtějí či nemohou konzumovat cukr.

Použití: Steviolglykosidy použijte k doslazení nápojů, především čaje, ale i v teplé a studené kuchyni. 1 gram steviolglykosidů je sladký zhruba jako 2 gramy cukru.

Tip: Pokud by vám byla chuť steviolglykosidů nepříjemná, zkuste sladidlo půl na půl kombinovat s medem.

Pravdivé složení a vlastnosti

Složení: Steviolglykosidy, Erythritol

Konzistence: sypká

Obal: papírový

Přebal: plastový

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: Bellanatur, Horská 1950, 755 01 Vsetín Česká republika, tel: +420 733 732 523, www.bellanatur.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Stévia Rebaudiana 16 g

Sušené lístky stévie jsou skvělou náhražkou cukru a také pečují o zdraví ústní dutiny i pokožky. Stévie je přirozeně sladká, obsahuje množství minerálních látek, které našemu tělu prospívají.