ZAO Stíny na obočí 261 Ash Blond

ZAO Stíny na obočí 261 Ash Blond

Skladem 1 - 2 ks

Tento stín bude vaší zbraní pro dokonalé obočí. Přirozeně pomůže zvýraznit tvar i jeho barvu. Odstín Ash Blond se hodí pro ženy se světlejší pletí a světlými či světle až středně hnědými vlasy.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Stíny na obočí 261 Ash Blond ZAO budou vaší tajnou zbraní pro dokonalé obočí. Přirozeně pomohou zvýraznit tvar i barvu vašeho obočí a váš pohled tak dostane intenzivnější rozměr. Pro výběr správné barvy sáhněte po stejné barvě, jako má vaše obočí nebo použijte o odstín tmavší barvu. Tento odstín se bude hodit spíše pro ženy se světlejší pletí světlými či světle až středně hnědými vlasy.

Stíny na obočí obsahují makadamiový olej, který má hydratační, zjemňujícízvláčňující a zklidňující účinky. Prášek z bambusu se postará o regeneraci a mikročástice stříbra, které jsou výrazně antiseptické, zajistí ochranu pokožky, ale i samotných stínů před degradací a slouží jako přírodní konzervant.

Obsažený skvalen spolu s avokádovým a meruňkovým olejem zajistí lepší přilnutí stínů a výživu, zatímco bambucké máslo dodá stínům lehce krémovou texturu, díky čemuž se s produktem skvěle pracuje a líčení vypadá zcela přirozeně.

Použití: Stíny na obočí aplikujte pomocí štětce a zvýrazněte tak tvar a linii vašeho obočí.

Barva: blond, popelavá

Výrobce: COSMÉTIKA France SARL, 10 rue Condorcet, 26100 Romans sur Isére Francie, http://www.zaomakeup.com/

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?