Biofloral Sůl do koupele s květy Dr. Bacha vitalita 320 g

Biofloral Sůl do koupele s květy Dr. Bacha vitalita 320 g

  • Značka: Biofloral
  • Balení: 320 g
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

PŮVODNÍ CENA 286 KČS ženšenem a s lístky rozmarýnu. Tato sůl oživená Bachovými květy (oliva, dub letní, habr, jilm a rožec), zkrášlená esenciálními oleji ženšenu, lístky rozmarýnu a s přírodním křemíkem pro lepší účinnost, působí při stavech intelektuálního a fyzického vyčerání. Podporuje organizmus po únavě z dlouhého pracovního dne a vrátí zpět nový impulz plný energie.certifikáty: ECOCERT, CHAR

PŮVODNÍ CENA 286 KČ

S ženšenem a s lístky rozmarýnu. Tato sůl oživená Bachovými květy (oliva, dub letní, habr, jilm a rožec), zkrášlená esenciálními oleji ženšenu, lístky rozmarýnu a s přírodním křemíkem pro lepší účinnost, působí při stavech intelektuálního a fyzického vyčerání. Podporuje organizmus po únavě z dlouhého pracovního dne a vrátí zpět nový impulz plný energie.

certifikáty: ECOCERT, CHARTE COSMEBIO, METHODE ORIGINALE ET D'UN ESPRIT DU DR. BACH
konzistence: krystalická
barva: šedá
balení: plastový obal

použití: Jednu až tři polévkové lžíce do koupele. Pro koupel nohou-jednu lžíci rozpustit v umyvadle horké vody.
složení: Sel de Guérande, feuilles de romarin*, Fleurs de Bach* : Olive*, Oak*, Hornbeam*, Elm*, Cerato*, racine de ginseng*, Fleurs de bleuets*, mélange d'Huiles Essentielles*, Extrait d'Urtica dioica* (silice naturelle)
*produkty ekologického zemědělství

země původu značky: Francie
charakteristika značky: Němec Ulrich RAMPP se usadil v srdci hor Auvergne v roce 1979. Dům si postavil z ekologických materiálů vlastníma rukama na výšině vulkanických hor. A tam začíná příběh Biofloralu. Instinkt ho vedl k výzkumům, jak zajistit a udržet nejlepší kvalitu darů, které nám nabízí příroda. Od té doby je Biofloral velice uznávaný za vysokou kvalitu svých produktů. Společnost se zaměřuje na ruční výrobu a zkoumá nové možnosti spolupůsobení produktů. Díky svým výrobkům umožňuje BIOFLORAL každému vejít na území pramene řeky Loiry a získat užitek z bohatých darů této jedinečné oblasti. S rostoucím úspěchem rozšířila společnost i své zázemí a za původním domem Ulricha Ramppa postavila nový dům z přírodních a obnovitelných materiálů - kamene, dřeva a terrakoty, zateplený ovčí vlnou z Auvergne. Dešťová voda se shromažďuje v nádrži a elektrická energie pochází ze 100% obnovitelných zdrojů, vyrábí ji sluneční kolektory a vodní mlýny.Srdce architektury tvoří záhony květin a bylin a vyzařují do okolí ducha této společnosti. Výrobní postupy firmy BIOFLORAL jsou inspirovány mnoha rukopisy pocházejícími ze středověku i z dalších období. Postupy jsou pečlivě dodrežovány, elixíry tedy působí v lidském těle celistvě a do hloubky. Pro některé z nich je nezbytné nechat je zrát několik měsíců, než jsou připraveny k použití.

kontakt na výrobce:
Laboratoires Biofloral
F-43260
Saint-Pierre-Eynac
France
www.biofloral.fr

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Výrobce: BIOFLORAL INC. , 675, montée St-François , H7C 2S8 Laval (Québec) Francie, tel: 450.664.4844, http://www.biofloral.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: