Nástroje Zdraví Suma extra, kapsle 100 ks

Nástroje Zdraví Suma extra, kapsle 100 ks

  • Bez DPH 339 Kč

Rostlinné kapsle Suma extra obsahuje množství vitaminů a minerálů, které aktivně podporují činnost celého organismu. Pravidelné užívání povzbuzuje a dodává tělu vitalitu.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Rostlinné kapsle Suma extra Nástroje Zdraví obsahuje množství vitaminů a minerálů, které aktivně podporují činnost celého organismu. Pravidelné užívání stimuluje jeho činnost, tonizuje jej a dodává tělu vitalitu. Díky těmto povzbuzujícím účinkům se sumě mnohdy přezdívá brazilský ženšen.

Sušený kořen z keře suma je bohatý na vysoký podíl minerálů, jako je železo, zinek, křemík, ale také vitaminů z řady B a také vitaminy A, E a K. Kombinace těchto látek dodává celému organismu potřebnou výživu, posiluje jej vůči stresu i náročným zátěžovým situacím. Pravidelná konzumace kapslí podporuje vitalitu těla a dodává novou energii. Kromě vitaminů a minerálů je kořen sumy bohatý i na aminokyseliny, esenciální mastné kyseliny a rostlinné steroidy. Tyto látky komplexně posilují organismus i jeho obranyschopnost, činí jej odolnějším vůči psychické a fyzické zátěži i nemocem.

Dávkování: Užívejte 1-2 kapsle 2x denně, zapijte dostatečným množstvím čisté vody.

Upozornění: Potravinový doplněk není vhodný pro děti a těhotné a kojící ženy.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Prášek ze sušených kořenů Suma, Rostlinné kapsle

Obal: plastový

Složení: vhodné pro vegany

Užití: vnitřní

Výrobce: Blue step spol. s r.o., Business Park Košíře, Jinonická 80, 158 00 Praha 5 Česká republika, www.nastrojezdravi.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Gynex 30 ml

Bioinformační kapky Gynex jsou skvělým pomocníkem pro správnou činnost zažívacího traktu i vylučovacího systému, podporují zdraví reprodukčního systému. Významné jsou účinky na menstruační cyklus.