Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Balíček zdraví Super multivitamin, tablety, bio  90 g

Balíček zdraví Super multivitamin, tablety, bio  90 g

Původní cena: 349 Kč

Super vitamin je jedinečnou kombinací chlorelly a spiruliny, které příznivé ovlivňují imunitu, a mladého ječmene. Dále obsahuje také řadu důležitých vitaminů a minerálních látek.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Super multivitamin značky Balíček zdraví je 100% přírodní směs několika superpotravin, vitaminů a minerálů včetně železa, jódu nebo vitaminu B12. Obsahuje kombinaci chlorelly, spiruliny a mladého ječmene, které podporují přirozenou obranyschopnost organismu.

Jednou z hlavních složek je chlorella. Chlorella je sladkovodní jednobuněčná řasa bohatá na chlorofyl, ale i spoustu jiných minerálních látek. Dále je součástí další sladkovodní rostlina spirulina. Je to sinice, která je známá pro vysoký obsah bílkovin, a kromě toho přispívá k vitalitě a má tonizující účinky. Do třetice v Super multivitaminu najdete mladý ječmen, bohatý na vitaminy a minerály.

Vnitřní použití: Denní dávku supervitaminu zapijte vodou po zdravé snídani.

Dávkování: Užívejte 2-4 tablety denně a zapijte dostatečným množstvím tekutiny.

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Výrobek není určen pro děti. Neslouží jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí v suchu a temnu. Doba minimální trvanlivosti je uvedena na obalu.

Ostatní kategorie: Vitaminy a minerály, Vše pro zdraví, Vše pro zdraví

Užití: vnitřní

Výrobce: INFOOD a.s., Hodonínská 1287 , 696 11, Mutěnice, Česká republika , tel: +420 608 099 600

Nenašli jste to pravé? Co tohle?