Blendea Superbeauty 180 g

Blendea Superbeauty 180 g

Značka: Blendea
Certifikáty: VEGAN
Certifikát VEGAN
Balení:
576
Momentálně vyprodané na e-shopu

Doplněk stravy ve formě rostlinné směsi superpotravin a antioxidantů bez přidaného cukru a s vysokým obsahem vlákniny je vhodný k přípravě nápojů, smoothie, kaše či raw receptů.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu1
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Rostlinná směs Superbeauty od značky Blendea je sypká směs různobarevných bobulí a jiných superpotravin z celého světa se svěží „berry“ příchutí, vysokým obsahem vlákniny a zdraví prospěšného vitaminu C. Součástí směsi je mix různobarevných plodů z celého světa a fialové mrkve. Směs Superbeauty je vhodná pro vegany, bez obsahu GMO, bez konzervačních látek a rafinovaného cukru.

Směs Superbeauty můžete smíchat s vodou a rychle připravit osvěžující nápoj, nebo ji zapracovat do ovocných a zeleninových šťáv, koktejlů a jiných nápojů. Směsí lze přimíchat do snídaňových kaší, jogurtů anebo také do RAW pokrmů jako chia puding, energy bites.
 

Jak se superbeauty vyrábí?

Všechny suroviny jsou pěstovány bez použití pesticidů a genetických modifikací. Poté, co se sklidí, tak se veškeré suroviny šetrně nasuší tak, aby byla zachována co nejvyšší nutriční hodnota. Usušené suroviny se namelou na jemný prášek a zabalí do obalu. Všechny šarže jsou testovány třetí stranou na těžké kovy, mikroorganizmy a PAHs.

Vitamin C

50 % směsi je tvořeno barevnými bobulemi, které byly usušené a rozmělněné na prášek. Obsažený vitamin C přispívá k normální funkci imunitního systému, ochraně buněk před oxidativním stresem a pomáhá snižovat míru únavy a vyčerpání. Přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci cév, kostí, chrupavek, dásní, kůže a zubů.
 
Borůvka a oliva v red mix směsi působí jako antioxidanty. Olivovník podporuje přirozenou obranyschopnost a odolnost organismu. Olivovník a borůvka přispívají k udržení normální hladiny cukru v krvi. Borůvka také příznivě ovlivňuje metabolismus lipidů a bílkovin. 
 
Směs Superbeauty obsahuje také:
 

Tremella 

Tremella neboli rosolovka řasotvará je exotická houba charakteristická světlým zabarvením a želatinovou strukturou podhoubí, které má vysokou schopnost vázat vodu. Pro svůj vzhled se lidově nazývá „stříbrné ucho“ či „sněhové ucho“.

křemelina

Křemelina, také rozsivkový jíl, je sypká hornina tvořená křemičitými schránkami jednobuněčných řas takzvaných rozsivek.

kořen čekanky

Normální funkce střevního traktu  
Normální činnost jater
Normální činnost srdce a cév
Hladina glukózy v krvi
Normální stav kostí a kloubů
 

arónie

Temnoplodec černý je keř známý pro své černé plody, které se sbírají na konci léta a na podzim. Čerstvé plody velikosti většího černého rybízu se používají do ovocných salátů, na přípravu marmelád, sirupů, kompotů a podobně, ale dají se použít i sušené.
 
 

Dávkování: Užívejte 2 čajové lžičky směsi (6 g) 1–2x denně. 2 čajové lžičky směsi Blendea SUPERBEAUTY smíchejte s 250 ml vody a vypijte. Vodu můžete nahradit i jiným nápojem (džusem, ovocná nebo zeleninová šťáva) nebo směs přidat do snídaňové kaše, jogurtu, chia pudingu, ovocných tyčinek a jiných receptů. Nebojte se experimentovat a najít svoji nejoblíbenější verzi.

Upozornění: Doplněk stravy není náhradou pestré stravy! Dbejte na pestrou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Produkt není určen dětem do 3 let, těhotným a kojícím ženám. Uchovávejte mimo dosah dětí. Výrobek může obsahovat stopová množství ořechů. Neobsahuje kofein.

Značka Blendea vyrábí prémiové směsi superpotravin, které mají pro člověka skutečný zdravotní přínos. Na trhu působí již od roku 2012, přičemž oblast výživy a doplňků stravy aktivně sledují a mají tak dokonalý přehled o tom, co lidem prospívá a co v jídelníčku reálně potřebují. Produkty Blendea neobsahují žádné konzervační látky, aditiva nebo sladidla. 

Země původu: Slovenská republika

Výrobce: emarkest s.r.o., Domažlická 1232/3 , 13000, Praha 3, Česká republika

Složení:

30 % red mix (goji, borůvka, višeň, acaí, brusinka, malina, jahoda, baobab, fialová mrkev, papája, kvajáva, oliva), 15 % kořen čekanky, 15 % křemelina, 15 % tremella, 5 % arónie
Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.
Z blogu1

Blendea: Načerpejte zdraví a sílu přímo z přírody

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Složení:

30 % red mix (goji, borůvka, višeň, acaí, brusinka, malina, jahoda, baobab, fialová mrkev, papája, kvajáva, oliva), 15 % kořen čekanky, 15 % křemelina, 15 % tremella, 5 % arónie
Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.

Nenašli jste to pravé? Co tohle?