Balíček zdraví Superprotein se superfoods, jahoda 1 kg

Balíček zdraví Superprotein se superfoods, jahoda 1 kg

Superprotein se superfoods s příchutí jahod obsahuje pouze rostlinné bílkoviny obohacené o superpotraviny a navíc je bezlepkový. Najdete v něm všechny potřebné esenciální aminokyseliny. 

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Aktuálně: K nákupu superproteinu nyní získáte šejkr zdarma. Automaticky vám jej přibalíme do objednávky.

Superprotein se superfoods značky Balíček zdraví s příchutí jahody můžete využít kdykoli během dne - buďto jako zdravou svačinu nebo třeba jako prostředek pro doplnění bílkovin po náročné fyzické aktivitě. Jedná se o 100% bio proteinový nápoj vyrobený z těch nejkvalitnějších ingrediencí, bez použití sójového proteinu. Je bezlepkový a najdete v něm všechny esenciální aminokyseliny.

Protein je zároveň obohacený o superpotraviny - macu, acai a goji. Maca posiluje organismus a zvyšuje fyzickou i duševní kondici. Acai je silným antioxidantem, který obsahuje spoustu vitaminů a minerálů. A nakonec goji známou pro zpomalování stárnutí a posilování imunity. 

Superprotein je vyrobený pouze z rostlinných proteinů: z hráškového, ovesného, rýžového, chia a quinoa proteinu. Hráškový protein snižuje cholesterol, podporuje tvorbu kolagenu a obsahuje největší podíl bílkovin. Rýžový protein je lehce stravitelný a podílí se na stavbě svalové tkáně. Protein z chia a quinoi je zase bohatý na aminokyseliny.

Vnitřní použití: Jednu odměrku proteinu (20-40 g) nasypte do 250-300 ml vody nebo rostlinného mléka, rozmíchejte v shakeru a vypijte. Protein můžete konzumovat buďto samostatně nebo jej můžete také přidat k čerstvému ovoci a směs rozmixovat v mixéru.

Tip: Balení obsahuje 1000 g proteinu a vystačí na měsíc pravidelného užívání.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Hráškový protein, Ovesný protein, Rýžový protein, Chia protein, Quinoa protein, Jahodový prášek, Guarová guma, Sukralóza, Maca prášek, Acai prášek, Goji prášek

Konzistence: sypká

Příznivé účinky: cholesterol, posílení imunity, redukce váhy, únava

Složení: bez lepku, vhodné pro vegany

Užití: vnitřní

Výrobce: INFOOD a.s., Hodonínská 1287, 696 11 Mutěnice Česká republika, tel: +420 608 099 600, https://www.balicekzdravi.cz/

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?